Kehra alistas Viljandi, Aruküla sai esimese võidu

1246

Eesti käsipallimeistrivõistlustel alistas Kehra meeskond Viljandi HC, Aruküla SK võitis TAPA SK-d.
Viiendas voorus võõrustas HC Kehra Horizon Pulp&Paper kolmapäeval, 7. oktoobril Viljandi HC-d, kes oli seni võitnud kõik mängud. Viljandlased said meistrivõistlustel esimese kaotuse, vahepeal 7 punktiga juhtinud Kehra võitis mängu 32:29 (16:12). Võitjate parimad olid Marko Slastinovski 11 ja Kaspar Lees 5 väravaga.
Peatreener Indrek Lillsoo kommenteeris: „Analüüsisime enne kohtumist vastast ja sellist duelli ootasimegi. Me ei läinud kaasa Viljandi kõva kaitse ning emotsiooniga, vaid mängisime oma mängu. Lahendasime oma ülekaalud ära ning enesekindlust lisas avapoolajal hästi tegutsenud Marko  Slastinovski.  Teisel  pool­ajal vahe vähenes, sest kõik vahetused ei õigustanud ennast.“
Kehra meeskonna järgmine vastane on SK Tapa, mäng toimub kolmapäeval, 14. oktoobril Kehras.
Aruküla SK sai neljapäeval, 8. oktoobril Tapal toimunud mängus meistrivõistluste esimese võidu – SK Tapa alistati 35:27 (20:15). Aruküla resultatiivseimad olid Mihkel Vaher 12 ja Rauno Esop 6 väravaga. Meeskonna peatreener Toivo Järv päris rahule siiski ei jäänud: „Rünnakul oli lihtsaid pallikaotuseid ning üritasime osasid olukordasid vägisi lahendada. Ka oleksime võinud endale paar väravat vähem lasta visata.“
Esmaspäeval, 12. oktoobril mängis Aruküla meeskond Viimsi/Tööriistamarketiga ning pidi tunnistama vastaste paremust 35:26 (15:17) Aruküla kasuks viskas Mihkel Vaher 8 väravat. Olev Eensalu sai mängu 49. minutil punase kaardi.
Meistrivõistlusi juhivad Viljandi HC ja Põlva Serviti 8 punktiga (5 mängu peetud), HC Kehral on 6 (4), Viimsi/Tööriistamarketil 6 (5), Arukülal 3 (5), Audentesel 1 (4), Tapa pole 4st mänguga punkte veel saanud.
Esiliigas jäi HC Kehra/Primend neljapäeval, 8. oktoobril 25:31 (17:13) alla HC Tallas/Tallinna SKle. Kehralaste resultatiivseim oli Rando-Juku Sirkas 9 väravaga.

Eelmine artikkelAruküla lasteaia talendikontserdil kõlasid nii rock kui folk
Järgmine artikkelVarastati JK Rada sponsorite 2 reklaambännerit