KAIDI KARILAID veab Raasikul Naiste Klubi

3855
KAIDI KARILAID: „Teeme Naiste Klubis kõike, mis annab võimalusi olla õnnelikum.“

Klubisse on oodatud kõik naised.

Raasiku elanik, Tupperware Nordic AS Baltikumi regionaalmänedžerina töötav Kaidi Karilaid kutsus selle aasta oktoobris Raasiku rahvamajja esimest korda kokku Naiste Klubi. Omaette klubi moodustamise idee tekkis tal aasta tagasi, kui lõpetas holistilise teraapia ehk mõtetele, tunnetele, füüsilisele kehale, hingele ja vaimule suurt tähtsust omistava teraapia instituudi.

„Õpingutega ja praktikatega on mind kõige enam köitnud naiselikkus ja naiseks olemine. Olen tähele pannud, kuidas paljud kaunid naised ennast maha salgavad ja naiseks olemise väe teadlikult või alaeadlikult ära annavad, igatsedes samas olla ja elada hoopis teistsugust elu. Kuna Raasikul on nii palju vahvaid naisi, siis kutsusin mõned kuud tagasi esimest korda omal algatusel klubi kokku,“ jutustas Kaidi Karilaid.

Nüüdseks on klubi käinud koos kaks korda, teine kokkusaamine oli sel esmaspäeval. Kui oktoobris oli klubiõhtu pigem üksteisega tutvumine, siis seekord räägiti raha energeetikast – kuidas raha enda poole  liikuma panna ja kuidas see end teenima saada. Tulemas on klubiõhtud meikimisoskuste arendamiseks ning kondiitrioskuste õpetamine. Kavas on väljasõidud, käsitöö, kodukujundamine, iseenda tervendamise võime äratamine. Kutsutakse külalisi.

„Meie eesmärk on jagada väge igapäevaseks elamiseks, mida ühel on ja teisel puudu. Jagame üksteisele teadmisi, õpime, kogeme – ühesõnaga oleme ja teeme igatmoodi ja igasuguseid asju, peaasi, et annaks igaühele paraja portsu kergust, hiilgust ja rõõmu. Õnnelik olemine ja elamine on valik,“ kõneles Kaidi Karilaid.

Noorim klubiõhtuline on olnud 18- ja vanim 75aastane. Esimesel õhtul oli kokku 20 naist. Korraldaja sõnul on oodatud kõik naised nii Raasiku vallast kui väljastpoolt.

Kas sarnaseid klubisid kusagil veel tegutseb, Kaidi Karilaid ei tea, kuid usub, et kindlasti käivad naised mujalgi koos. Raasiku Naiste Klubi jätkab tegutsemist ka tuleval aastal. Järgmine kogunemine on jaanuaris.

Kaidi Karilaid: „Me ei plaani midagi ette, üritusi korraldame vastavalt soovidele. Pärast esimest klubiõhtut sain mitmelt naistelt tagasisidet, et kodus vaadati neid imelikult ja küsiti, miks nad nii õnnelikud on. See on hea märk.“