Joonistusvõistluse „Auto läbi aegade“ parimad valitud

1371

Loksa koolis toimus seitsmendat korda Harjumaa 2.-4. klassi poiste autode joonistamise võistlus.

Tänavune teema oli „Auto läbi aegade“. Väikeseid joonistajaid kogunes 22. jaanuaril Loksale maakonna 15 koolist kokku 94.  Loksa-poolne peakorraldaja oli 2. klassi õpetaja Eve Jürgens.

Poiste tehtud pildid on välja pandud Loksa gümnaasiumi kodulehel www.loksa.ee. Praeguseks on parimad joonistused valitud, autasustamine toimub 20. veebruaril Tallinnas ABC Motors müügisalongis. Võidutöid on kokku 39, nende autorid on tänuüritusele kutsutud koos oma vanematega.

Auhinnad panevad välja ABC Motors, Volvo Estonia, Harju maavalitsus ja Loksa linnavalitsus. Oma lemmikpildid valis ka kohalik bussifirma Arla Sõidud.

Kehra gümnaasiumist valiti võidutööde hulka 2. klassist Mihhail Zaytsevi, 3. klassist Erki Ehanurme ja Pavel Gavriljuki ning 4. klassist Keijo Johan Nordeni pildid.

Kolga keskkoolist on Tallinnasse kutsutud Ainar Talts 2., Uku-Kristjan Sass 3. ning Reemet Põldver 4. klassist.

Kuusalu keskkoolist valiti parimate joonistuste hulka 4. klassi õpilase Jan Eric Danieli ning Vihasoo lasteaiast-algkoolist 4. klassist Sven Kadaste pildid.

Loksa gümnaasiumist oodatakse autasustamisele 2. klassist Artur Sankinit, 3. klassist Joonas Rajamägi ning 4. klassist Kevin Fjodorovi ja Vadim Jakovlevi koos vanematega.

Samal päeval kogunesid maakonna algklassitüdrukud Kuusalu keskkooli, nende joonistuste teema oli „Eesti kodu läbi aegade“. Kokku oli joonistamas 96 tüdrukut 16 koolist. Eelmise nädala lõpuni sai nende tehtud pilte näha Kuusalu koolis. Tüdrukute võidutööd valitakse edaspidi ja ka see, millal toimub autasustamine, on veel otsustamata.

Eelmine artikkelKehras rünnati inimesi
Järgmine artikkelRaudoja kõrts ja MTÜ Tuulekell olid esmakordselt turismimessil