JK Rada II meeskond kohtub FC Floraga

852

Mäng toimub 25. augustil tõenäoliselt Kuusalus.

Eesti karikavõistlustel jalgpallis osalevad nii Kuusalu JK Rada I kui ka II meeskond. 1/32-finaalide paarid loositi välja eelmisel nädalal. Kolmandas liigas mängiv Rada I kohtub sama liiga klubi FC Haibaga. Neljandas liigas mängiv Rada II sai loosi tahtel vastaseks meistriliiga klubi FC Flora.

„Eesti karikavõistlustel saavad nõrgemad klubid mängida tugevamatega. Kohtumine toimub kõrgema klubi juhendi järgi. Kus mängitakse, on läbirääkimiste küsimus. Me pole oma meeskonnaga veel kokku saanud ja arutanud. Võib ka pakkuda, et mäng toimuks hoopis A. Le Coq Arenal,“ rääkis JK Rada II meeskonna esindaja Raul Koppelmaa.

Ta arvas siiski, et tõe­näo­li­selt jääb mängu­kohaks Kuu­salu: „Kohalike jaoks oleks siinne mäng suur asi, FC Flora ei satu Kuusallu just tihti. Ka Floral ei tohiks selle vastu midagi olla.“

See, kelle koduväljakul mängitakse, peab organiseerima pallipoisid, turvamehed, duširuumid ja muu vajaliku.

Kuusalu JK Rada treenib nii Kuusalus kui Tallinnas. Rada II meeskonnas mängivad peamiselt vanema generatsiooni mehed, esimeses noo­remad. JKsse Rada on tulnud palju mängijaid, seetõttu tehti kevadel kaks meeskonda.

„Kuna palju on Tallinna mehi, viin mina treeninguid läbi seal, Sander Piibemann Kuusalus. Mängijad käivad seal, kus mugavam,“ ütles Raul Koppelmaa.

Kohtumine FC Floraga on JK Rada esimene ametlik võistlusmäng Eesti meistriliiga klubiga.

Raul Koppelmaa sõnul pole Floraga mänguks suuri eesmärke seadnud ning lisa­treeninguid tegema ei hakata: „Ühe kuuga ei muuda midagi. Võtame asja lõbusalt. Vana karu tantsima ei õpeta.“

Rada I meeskonna treener Sander Piibemann märkis: „Eks see vastane veidi kadedaks tee.“   

Eelmine artikkelVargus Raasiku alajaamas
Järgmine artikkelPärispea 750. aastapäeval käis ligi 1000 inimest