HC Kehra/Horizon Pulp&Paper taas Eesti meeste käsipalli karikavõitja

6234
HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võidukas meeskond.

HC Kehra võitis 9. korda Eesti meeste käsipalli karika, kui tänavuses finaalseerias mängiti kahe mängu kokkuvõttes üle igipõline rivaal Põlva Serviti skooriga 45:36.


MTÜ HC Kehra Fännklubi juhatuse liikmed: Tavo Tiismaa, Tarmo Tiidemaa, Helina Lillsoo, Peep Kask, Mart Raja ja Paul Luškov. Puudub Kersti Oja. Kõige ees HC Kehra maskott, rebane Reps. Foto Sven Luks

Põlvas avakohtumise 21:18 võitnud kehralased alistasid kodupubliku marulise toetuse najal laupäeval Anija valla spordikeskuses toimunud otsustavas heitluses Serviti tulemusega  24:18. HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi resultatiivseimad olid Jürgen Rooba 7 ning Uku-Tanel Laast ja Marko  Slastinovski  6  väravaga.  Kaotajatel viskasid Ardo Puna ja Pavel Turajev võrdselt neli väravat.

„Kui lasime vastasel kahes nii tähtsas mängus visata alla 20 värava, siis see näitab, et meie väravavaht ja kaitse olid tasemel,“  osutas  HC  Kehra/Horizon  Pulp&Paperi peatreener Jüri  Lepp  finaali  võtmekohale.

Tema sõnade kohaselt tuli Serviti Kehrasse hea häälestatusega ning domineeris kohtumise algust, kuid siis sai kodumeeskond kaitse ja rünnaku toimima ning tegi turvalise edu sisse. „Samuti tuleb tänusõnad öelda fännidele, kelle toetus oli meile psühholoogilises plaanis suureks abiks,“ tunnustas treener tribüünidel kaasa elanud fänne.

HC Kehra/Horizon Pulp&­Paperi rivistuses tulid Eesti meeste käsipalli karikavõitjaks Jürgen Rooba, Uku-Tanel Laast, Marko Slastinovski, Viktor Skrypak, Rando-Juku Sirkas, Indrek Napsep, Kaspar Lees, Ergo Rohi, Kaupo Liiva, Maksim Meier, Indrek Normak, Mikola Naum, Mihkel-Matteus Luik, Kaimar Lees, Aleksander Tund, Mikk Aasmaa, Mart Raudsepp, peatreener Jüri Lepp, treener Indrek Lillsoo, esindajad Rene Kaalo ja Priit Pajus.

Anija vallalt klubile ja fännidele preemia

Anija vallavalitsus otsustas teisipäeval, et premeerib Kehra käsipalliklubi karikavõidu puhul 3000 euroga. Esmakordselt  otsustati premeerida ka HC Kehra Fännklubi – 500 euroga.

Abivallavanem Urmo Sitsi: „Vastavalt valla võimalustele oleme käsipalliklubi ka varem premeerinud heade tulemuste eest, parematel aegadel rahaliselt, kehvematel meenetega. Seekord otsustasime premeerida ka fännklubi, sest on tublilt propageerinud käsipalli ja sporti meie kogukonnas ning reklaaminud Anija valda.“

Fännklubi juht Paul Luškov ütles, et preemiaraha katab fännide bussisõidu ühe otsa Põlvasse. Eestisisestel võistlustel tellitakse buss ja käiakse mängudele kaasa elamas, kokku 25-30 inimest, nende hulgas ka lastega pered.

MTÜs HC Kehra Fännklubi on 40 liiget. Käsipallifänne on Kehras rohkem, sadakond. Oma meeskonna mänge käivad vaatamas ja ergutamas igas vanuses inimesed, ka eakamad. Laupäevases mängus oli Kehra spordikeskuse saal rahvast täis.

Juhatuse liige Peep Kask jutustas, et fännklubi püüab osaleda ka välismängudel – suurema või väiksema seltskonnaga sõidetakse teistesse riikidesse võistlustele kaasa.

MTÜ HC Kehra Fännklubi korraldab ise rattamatku, mis toimuvad traditsiooniliselt 20. augustil, ning sügisjookse. MTÜ juhatus on 7liikmeline: Paul Luškov, Peep Kask, Tavo Tiismaa, Tarmo Tiidemaa, Helina Lillsoo, Mart Raja ja Kersti Oja.

Eelmine artikkelSTEN VAHTRAS Kolgakülast parim noor võrkpallur
Järgmine artikkelKuusalu valla kultuuripreemia sai ELNA LINKVIST ja spordipreemia KAIDO LAAS