Kuusalu ujumiskilomeetrite võistlusel ujuti kokku 1109 kilomeetrit

2019

Kuusalu Spordikeskus korraldas 1. oktoobrist kuni  12. detsembrini teist korda ujumiskilomeetrite kogumise võistluse, et innustada inimesi rohkem ja regulaarsemalt ujuma ning iseennast veidi ületama.

Võistluse korraldus oli lihtne – iga kord pärast ujumist tuli ausalt kirja panna oma ükskõik mis stiilis või mitme vahepausiga ujutud meetrid või kilomeetrid.

Kokku pani oma ujumistulemusi nende 2,5 kuuga kirja 77 inimest, 35 meest ja  42 naist. Arvestus oli eraldi meeste ja naiste vahel, sest esimese korra kogemus näitas, sellisel võistlusel on ka algklasside õpilased võimelised tasavägiselt võistlema täiskasvanutega. Nii oli ka seekord.

Tütarlaste/naiste arvestuses tuli esikohale ja võitis karika 3. klassi õpilane Carmen Piiroja, kes ujus 71 km ja 675 m. Talle järgnesid Krista Mägi 67 km ja 500 m ning 8. klassi õpilane Getter Annette Oja 56 km ja 200 m.

Poiste/meeste arvestuses võttis esikoha karika vastu  teist aastat järjest täiskasvanu Heikki Kilkson, kes ujus muljetavaldava tulemuse: 135 km ja 700 m. Talle järgnesid Raul Valgiste 82 km ja 500 m ning kolmanda koha sai taas õpilane, 4. klassi poiss Jakob Mattias Oja 65 km-ga. 

Seekord pidasime prooviks ka parimate perede arvestust, kus liitsime kokku lapsevanema(te) ja lapse või laste tulemused ning jagasime pereliikmete arvuga. Auhinna sai perekond Kilkson, neile järgnesid perekond  Valgiste ja perekond Trei.

Eelmine artikkelSTEN VAHTRAS Kolgakülast parim noor võrkpallur
Järgmine artikkelKuusalu valla kultuuripreemia sai ELNA LINKVIST ja spordipreemia KAIDO LAAS