HC Kehra pääses Balti Liigas veerandfinaali

914

HC Kehra/Horizon Pulp & Paper alistas käsipalli Balti liigas pühapäeval, 7. veebruaril kodusaalis mängides Viljandi HC 31:24 (15:14).
Mängu avapoolaeg ja teise poolaja algus kulgesid tasavägiselt, kuid siis tegi Kehra meeskond 7:0 vahespurdi ning kallutas mängu enda kasuks. Koduvõiskonna parimana viskas Kaspar Lees 8 väravat.
Sellega kindlustas HC Kehra endale enne kaht viimast vooru A-alagrupis koha nelja parema seas ehk koha veerandfinaalis. Ka Viljandi HCl, kes on Kehrast alagrupis koha võrra eespool, kolmas, on edasipääs kindel. Teada on ka alagrupi võitja – see on tiitlikaitsja Minski SKA, kellel on 8 mängu järel 14 punkti. Klapieda Dragunasel on 11, Viljandil 10 ja Kehral 9 punkti. Kaks viimast on Läti meeskonnad, kellega on kolme nädala pärast mängud nii Kehral kui Viljandil.
Kehra meeskond kohtub 27. veebruaril Riia Celtnieksiga ning 28. veebruaril HK Ogre/Miandumiga. Kehralaste peatreeneri Indrek Lillsoo sõnul on nende eesmärk mängud võita, et mitte jääda alagrupis 4. kohale, sest see tähendaks veerandfinaalis mängimist tugeva Riihimäe Cocksiga.
Ka kolmas Eesti klubi, B-alagrupis 2. kohal olev Põlva Serviti on enne viimaseid mänge kindlustanud  edasipääsu   8   parema   hulka.

Eelmine artikkelHC Kehra alistas Aruküla SK
Järgmine artikkelValgetähe teenetemärk PRIIT TAMMELE