HC Kehra oli Eesti meistrivõistlustel võidukas, Aruküla endiselt võiduta

838

Eesti käsipallimeistrivõistlustel alistas Kehra meeskond Audentese, Aruküla kaotas Viljandile ja mängis Audentesega viiki.
Kolmanda vooru mängus alistas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 22. septembril Tallinnas 48:24 (26:11) Audentese SK.
Kaimar Lees viskas Kehra kasuks 10,  Antti Rogenbaum ja Kaspar Lees 6 väravat. Peatreener Indrek Lillsoo ütles, et juhendajad ei jaganud enne mängu meestele erilisi ülesandeid.
„Hoidsime tempo üleval ja vahe kärises suureks, sest Audentese noored tegutsesid hasardi pealt,“ sõnas ta.
Samal päeval Arukülas toimunud mängus jäi kodumeeskond 25:46  (10:19)  alla  Viljandi  HC-le.
Aruküla peatreener Toivo Järve lausus enne mängu, et neil on probleeme koosseisuga: „Meil on palju tööinimesi, kes kõik ei saa kohtumisele tulla. Kuigi meeskonna nimekiri on pikk, tunneme seekord eriti puudust tagamängijatest. Viljandi on muidugi ka tugev. Selleks, et neile vastu saada, peame pallikaotused viima miinimumini ning jõudma õigel ajal kaitsesse tagasi.“
Aruküla meeskond mängis üheksakesi, resultatiivseimad olid Rauno Esop 6 ning Kristjan Järv ja Olev Eensalu 5 väravaga.
„Viljandi pani kohe alguses kiiruse ja pressi peale. Nad on praegu Põlva ja Kehra klassist mehed, meil oli kaitses suuri probleeme,“ tõdes Toivo Järv.
Neljandas voorus oli HC Kehra mänguvaba, Aruküla võõrustas 29. septembril Audentest. Mäng lõppes 33:33 (19:19) viigiga.
Aruküla resultatiivseimad olid Roman Glinkin 9 ning Kristjan Järv, Olev Eensalu ja viimasel minutil mänguseisu viigistanud Mihkel Vaher 4 väravaga.
Peatreener Toivo Järv: „Esimesel poolajal ei pidanud meie kaitse üldse, kuid pärast vaheaega olime paremad. Ma ei jäänud mänguga rahule, sest väravavahitöös ja kaitses oli tõsiseid probleeme. Samuti oleksime pidanud tegutsema targemalt, et nende kaks liidrit kinni võtta.“
Meistriliigat juhib täiseduga Viljandi HC, kel on 8 punkti, järgneb Põlva Serviti 6 punktiga. Kehral ja HC Viimsi/Tööriistamarketil on 4 punkti, kuid kahest esimesest peetud üks mäng vähem. Arukülal ja Audentesel on 1 punkt, SK Tapa on punktita.
HC Kehra mängib kodusaalis kolmapäeval, 7. oktoobril Viljandiga, Aruküla kohtub neljapäeval, 8. oktoobril võõrsil Tapaga.

Eelmine artikkelAnija vallavalitsus tänas haridus- ja kultuuritöötajaid
Järgmine artikkelANETE AINSAARELE Raasiku valla reservfondist 300 eurot