HC Kehra lõpetas Eesti meistrivõistlused pronksmedaliga

1486
Eesti 11kordne käsipallimeister HC Kehra/Horizon Pulp&Paper pidi tänavu leppima 3. kohaga.

Teisipäeva, 10. mai õhtul Kehras toimunud Eesti käsipallimeistrivõistluste kahe võiduni peetud seeria kolmandas 3.-4. koha mängus alistas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Viimsi/Tööriistamarketist 26:24 (12:13) ning võitis pronksmedali.

Kehra resultatiivseim oli 7 väravat visanud Uku-Tanel Laast, Indrek Normak lisas 5 ning Kaspar Lees ja Siimo Tänavots 3 väravat.
HC Kehra oli teisel poolajal 4väravalises kaotusseisus, kuid suutis siiski võita. HC Kehra pea­treener Indrek Lillsoo kiitis väravavaht Mikola Naumi kindlust mängu lõpus: „Viimsi põles viimasel kümnel minutil veidi üle. Nad lõhkusid oma mängurütmi ära ja meie tulime mängu tagasi. Sellisel puhul mängib rolli mängima juba väsimus ning see, kes suudab säilitada külma pead.“
Kogu lõppenud hooaja kohta lausus esimest aastat meeskonna peatreeneri ametis olnud Indrek Lillsoo, et esimesel poolaastal toimis kõik üle ootuste hästi ja Kehra meeskond tuli Eesti karikavõitjaks. See kruvis ootused kõrgeks ka Eesti meistrivõistlustel.
„Kuid hooaja teise poole ja eriti play-offmängud rikkusid ära vigastused. Meie vasakukäelised mängijad olid rivist mängust väljas ja see lõi meie mänguplaani sassi,“ tõdes ta.
Eesti 2016. aasta käsipallimeister on Põlva Serviti, kes alistas teiseks tulnud Viljandi HC kolme võiduni peetud seerias 3:0. HC Kehra oli kolmas, Viimsi/Tööriistamarket neljas, 5.-6. kohta jagasid Aruküla SK ja SK Tapa, 7. kohale jäi Audentes.
Eesti meistrivõistluste pronksmedalimeeskonna HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi koosseisu kuulusid: Anton Terekhov, Jaan Kauge, Antti Rogenbaum, Siimo Tänavots, Indrek Normak, Indrek Napsep, Uku-Tanel Laast, Kaupo Liiva, Mikk Aasmaa, Jorma Käsper, Ingmar Kasuk, Jarmo Vikat, Mikola Naum, Rainer Seermann, Marko Slastinovski, Dmytro Yankovskyi, Viktor Skrypak, Kaspar Lees, Kaimar Lees, peatreener Indrek Lillsoo, meeskonna esindajad Priit Pajus ja Rene Kaalo.

Eelmine artikkelKIK toetab koolide-lasteaedade keskkonnateadlikkuse projekte
Järgmine artikkelHaldusreformi rindel muutusteta?