Foto- ja joonistusvõistluse „Meri on mulle lähedal“ tulemused

1860

Joonistusi esitati Kuusalu vallast konkursile kokku 373.

Fotokonkursi nooremas vanuserühmas ehk kuni 11aastaste seas sai esikoha pilt „Vaade Naskari lahele“, mille autor on Heliise Karjatse. Teise koha pälvis „Üksik paadikai“, mille pildistas Artur Ruse. Kolmanda koha sai samuti Heliise Karjatse pilt – „Paadi tee merre“.

Keskmises vanuserühmas ehk 12-15aastastest võitis  „Kui varieeruvad positiivsed ja negatiivsed emotsioonid“, autor on Katre Liis. Teise ja kolmanda koha said Anna-Maria Jamsi fotod „Mida sa vaatad“ ja „Mereannid“.

Vanemas vanuserühmas ehk 16aastaste ja vanemate arvestuses hinnati parimaks Tõnis Rahu foto „Kuratlik pilk“. Teise koha sai Maarja Liis Hein pildiga „Värvide mäng“ ja kolmanda Ruti Kerro  fotoga „Õhtu Pedassaarel“.

Firma Fotoait 50eurose kinkekaardi sai Maarja Liis Hein. Ta sai ka eriauhinna – personaalse koolituse foto­graaf Eduard Spogovi juures.

Joonistusvõistlusel noorimas vanusegrupis sai esikoha Kristin Mäkiševa, teise Johanna Maria Mäeväli ja kolmanda Mart Gustav Heinmaa.

2.-4.klassi laste seas võitis Erki Praas, teiseks tuli Heliise Karjatse ja kolmandaks Karl-Heinrich Diener.

5.klassi õpilaste ja vanemate arvestuses hinnati parimaks Ricardo Heinsaare joonistus, teisele kohale tuli Anna-Maria Jams ja kolmandale Sander Ringenen.

Eelmine artikkelHarju maakonna meistrid kergejõustikus selgusid Kosel
Järgmine artikkelJuminda korrakaitsel üle 230 patrullsõidu