EPP PAALBERG sai Eesti meistrivõistlustel suusatamises 5. koha

3558
Loksa gümnaasiumi 9. klassi õpilane EPP PAALBERG.

ERTI PAALBERG

Neljapäeval, 19. märtsil toimusid Otepääl Eesti täiskasvanute meistrivõistlused murdmaasuusatamises, kavas olid sprindidistantsid klassikalises tehnikas.
Eelsõidus sõitis Loksa gümnaasiumi õpilane Epp Paalberg 14 naise konkurentsis välja päeva viienda aja.  Veerandfinaalsõitu juhtis ta algusest lõpuni ning see tagas kindla koha poolfinaalis. Poolfinaalsõidus käis tihe heitlus edasipääsu eest, seekord pidi 16aastane Epp Paalberg tunnistama endast mitu aastat vanemate vastaste nappi paremust. Medalisõidust jäi puudu üks meeter ehk 0,5 sekundit.
Eesti meistrivõistluste 5. kohaga lõppes Epp Paalbergi edukas suusahooaeg: Tartu maratoni 31 kilomeetri distantsil saavutas ta naiste arvestuses esikoha ning legendaarse Finlandia Hiihto 50 kilomeetri pikkusel distantsil sai parima eestlasena 19. koha.