Raasiku FC Joker sai esiliiga B-s esimese võidu

1043

Laupäeval, 21. märtsil alistas Raasiku FC Joker Eesti meistrivõistluste esiliiga B kolmandas mängus Tallinna Kalevi II  4:2 (3:2).
Raasiku staadionil toimunud mängu esimese kümne minutiga viis meeskonna uustulnuk Sten Teino Jokeri juhtima 2:0 – esimese värava lõi ta 3. mänguminutil, teise veidi aega hiljem pentaltist. Rene Lill viis esimesel poolajal Ott Reinikese söödust kodumeeskonna juhtima ka 3:0, kuid järgmisena realiseerisid penalti edukalt vastased ning poolaja lõpuks oli Jokeri edu kahanenud vaid ühele väravale.
Teise poolaja 5. minutil realiseeris Sten Teino taas edukalt penalti ning eduseisu 4:2 hoiti mängu lõpuni. Meeskonna peatreener Andre Ilves kommenteeris: „Väga hea, et suutsime kolm punkti kätte saada. Kohati mängisime ilusat jalgpalli, siis korraks lagunesime, kuid mul on hea meel, et poisid suutsid end pärast seda kokku võtta ja tegid vajaliku ära.“
Mängu olid vaatamas 91 inimest. Treener ütles: „Kuigi ilm oli suhteliselt halb, oli ikka inimesi, kes tahtsid meile kaasa elada, suur tänu neile!“
Kolme mängu järel on Raasiku FC Joker liigatabelis 3 punktiga kümne meeskonna seas 5. kohal. Samapalju punkte on veel neljal meeskonnal, kuid Jokeril on neist parem väravate vahe. Juhivad 9 punktiga FC Elva ja Tallinna FC Puuma. Raasiku meeskonna järgmine  vastane  on  Maardu  FC Starbunker, kes on tabelis 6 punktiga  4.  kohal.  Mäng  toimub  kolmapäeval, 1. aprillil kell 19 Maardus.