
Eesti käsipallimeistrivõistlustel sai Aruküla SK/Raasiku U13 (sündinud 2013 ja hiljem) naiskond 3. koha.
Kahes etapis osalesid 6 võistkonda. Veebruaris Tapal toimunud 1. etapi järel oli 12 punktiga liider Tapa/Tapa valla Spordikool, järgnesid Aruküla SK/Raasiku 10, HC Tabasalu 8 ja HC Kehra 6 punktiga. Teine etapp oli 15.-17. maini Arukülas. Eesti meistriks tuli 24 punktiga Tapa, järgnesid Tabasalu 18 ja Aruküla/Raasiku 17 punktiga. HC Kehra sai 11 punktiga 4. koha.
Aruküla SK/Raasiku naiskonnas mängisid Cecilia Moor, Riana Reier, Mariin Meremaa, Lenna Pärl, Marta Sikk, Liisi Kuusk, Emily Reier, Kirsika Kuningas, Mia Lisandra Ozols, Annagret Toomingas, Alide Moorits, Loore-Mia Põder, Iti Tamm, Roosi Teesalu, Anite Koitla, Emma Mäelt ja Raaja Teesalu, treenerid on Annabel Aavik ja Martin Kalvet.




