Anija vallavolikogu 21. mai istungil esitas Vahur Värk avalduse rakendada Anija vallas sisekontrollisüsteemi, mille tagamine on vastavalt kohaliku omavalitsuse korralduse seadusele volikogu ülesanne. Vahur Värk põhjendas, et ettepanek kasvas välja juhtumist, kus kuu aja jooksul lahkusid töölt valla noortekeskuse 4 töötajat. Tegu ei ole tema hinnangul vallas esmakordse juhtumiga, kus tööalaste erimeelsuste tõttu inimesi survestatakse ja süüdistatakse: „Leian, et arenenud ühiskonnas ei peaks see nii olema. Kui inimeste vahel on tekkinud erimeelsused saab neid lahendada oluliselt konstruktiivsemalt.“






