Aruküla SK pääses Eesti käsipallikarikavõistlustel finaalturniirile

1160

Eesti meeste käsipallikarikavõistlustel jõudis Aruküla SK nelja parema hulka, HC Kehral on üks mäng veel ees.
Teisipäeval, 11. novembril toimunud korduskohtumises Aruküla Spordiklubi ja HC Tallinn vahel võitis Aruküla 16:14 küll avapool­aja, kuid kogu mäng lõppes 31:31 viigiga. Aruküla resultatiivseimad olid Andre Sild, Mihkel Vaher ja Rasmus Varik 5 väravaga.
Kahe mängu kokkuvõttes oli Aruküla  siiski  62:52  parem  ning pääses  karikavõistluste  nelja edukama vahelisele finaalturniirile.
Aruküla SK peatreener Toivo Järv ütles, et korduskohtumisele mindi juba turvalises eduseisus ja edasipääsuks vajalik tulemus tehti ära, kuid ka Tallinna meeskond oli tubli.
„Meie jõudsime nelja parema hulka, ent finaalturniiril läheb meil raskeks,“ arvas ta.
HC Kehra/Horizon Pulp&Paper mängis kolmapäeval, 12. novembril koduväljakul HC Viljandi vastu. Esimese poolaja võitis Viljandi 16:12, kogu mäng lõppes viigiga 28:28.
Kehra meeskonnast viskasid Marko Slastinovski ja Jorma Käsper 6, Dmitro Jankovski 5 väravat.
Korduskohtumine on laupäeva, 22. novembri õhtul Viljandi spordihoones. Sellest mängust selgub karikavõistluste viimane edasipääseja, 20.-21. detsembril Viljandis toimuvale finaalturniirile on koha juba kindlustanud peale Aruküla  SK  meeskonna  ka  Põlva Serviti ja HC Viimsi/Tööriistamarket.