Raasiku FC Joker sai võidu ja kaotuse

1187

Raasiku FC Joker pidas Eesti jalgpallimeistrivõistlustel esiliiga Bs eelmisel nädalal kaks mängu.
Kolmapäeval, 6. aprillil võõrustas Joker Raasikul Viljandi JK Tulevik II meeskonda. Mängu esimese poolaja võitis kodumeeskond 2:0, esimese värava lõi Ergo Teino, teise mängiv treener Andre Ilves. Teisel poolajal suurendas Rando Randjõe Jokeri eduseisu veelgi, kuid seejärel lõid vastased kaks väravat ning Raasiku võitis 3:2.
Laupäeval, 9. aprillil sõitis Jokeri meeskond Sillamäele, kus mängis sealse JK Kalev II vastu. Avapoolaeg lõppes 1:1, Raasiku meeskonna värava lõi Kuldar Võsar. Teisel poolajal õnnestus vastastel lüüa pall veel korra Raasiku meeskonna väravasse, Joker pidi vastu võtma 1:2 kaotuse.
7 mängu järel on Raasiku FC Joker liigatabelis 10 meeskonna seas 8 punktiga 6. kohal. Järgmine vastane on Tartu JK Welco, mäng toimub pühapäeval, 17. aprillil Raasikul.
Nädalavahetusel alustas uut hooaega ka duubelmeeskond Raasiku FC Joker II, kes mängib IV liiga ida-põhjatsoonis. Kokku on seal 10 meeskonda. Joker II alistas pühapäeval, 10. aprillil avamängus Tallinna FC TransferWise´i 5:2. Mängu avapoolaja võitis Raasiku meeskond 3:1, Jokeri kasuks lõid väravaid Andre Ilves, Alvar Terasma ja Rando Tamm. Teise poolaja algul vähendasid vastased penaltiga vahe üheväravaliseks, kuid veerand tundi enne mängu lõppu suurendas Rando Tamm eduseisu 4:2le ning esimesel lisaminutil vormistas Märt Tapp mängu lõpptulemuseks 5:2.
Järgmine mäng on reedel, 15. aprillil Raasikul Kristiine JK vastu.