Aruküla huvialakeskuse Pääsulind õppetasud suurenesid

689

Raasiku vallavolikogu otsustas kehtestada alates septembrist uued õppetasud, senised kehtisid muutmata kujul 2006. aastast alates.

Huvikeskuse Pääsulind hoolekogu liige Juhan Trump ütles, et hoolekogu ei rõõmustanud õppetasude suurenemise üle, aga leppis sellega. Samas tegi hoolekogu muudatusettepaneku nende  ringitundide osas, mis toimuvad sagedusega üks kord nädalas (väikelaste  muusikaringid). Esialgne plaan oli tõsta tunnitasu 100 kroonini, mis oli Juhan Trumpi sõnul ebaproportsionaalselt suur  teiste tunnitasudega võrreldes.
Hoolekogu ettepanekul kehtestati  hinnaks 75 krooni.

Nüüd on õppetasu suurused ühes kuus järgmised: pilli­­erialade põhiõpe 350 krooni, pillierialade huviõpe 300 krooni, ettevalmistusklass koos ühe pillitunniga nädalas 250 krooni, ettevalmistus­klass 150 krooni.

Ringitunnid sagedusega kaks korda nädalas (tantsuringid, kunstiringid) 150 krooni, ringitunnid sagedusega üks kord nädalas (väikelaste  muusikaringid)  75 krooni.

Kui ühest perest õpib huvialakeskuses pillierialadel kaks last, siis teise lapse eest tasutakse pool õppetasust ja alates kolmandast lapsest on tasuta.

Eelmine artikkelLoksal auto põleng
Järgmine artikkelKolgas on 25 vabatahtlikku päästjat, Raasikul 4