Anija valla külade karaokevõistluse võitis Raudoja

4545

Võistlejaile oli kaasa elamas ligi 200 inimest.


Raudoja võidukas karaokevõistkond: MARILI TAMMARU ja KAISA TAMKIVI, MADIS SINIMETS ja TAAVI TAMKIVI.

Laupäeval, 15. oktoobril toimunud kolmandast Anija valla lauluvõistlusest „Naabrist parem“ võttis osa 7 küla – Alavere, Anija, Voose, Härmakosu, Pikva, Raudoja ning Raasiku valla Kiviloo küla. Võistkonnad olid neljaliikmelised, laulda tuli neli laulu, kas duetina või üksi. Laulude nimekirja saatsid korraldajad võistlejaile eelnevalt harjutamiseks.

Laule-lauljaid hindas neljaliikmeline žürii – lauljad Airi Allvee ja Joel Steinfeldt, telesaate „Eesti otsib superstaari“ teise hooaja finalist Artur Rassmann ning Lea Liitmaa asemel tema bändikaaslane Angela Aak.

Anija valla parimaks kara­oke-külaks valisid nad Raudoja, mida esindasid Marili Tammaru, Kaisa Tamkivi, Taavi Tamkivi ja Madis Sinimets. Nende esituses kõlasid võistlusel laulud „Kuldaja rock´n roll“, „Kikilips“, „Helmi“ ja „Öölaps“.

„Raudoja esindajad olid võistluseks väga tõsiselt valmistunud. Kikilipsu laulu ajal olid neil ees suured kikilipsud, ka dueti laulmiseks olid neil eraldi kostüümid – nad rõhusid laulmise kõrval ka visuaalsele pildile ning olid väga elavad. See meeldis ka žüriile,“ rääkis võistluse peakorraldaja Älis Kropatšjov.

Teise koha sai Pikva ja kolmanda Alavere küla.

Publiku lemmik valiti ülejäänud külade hulgast ning see oli Voose küla võistkond.

„Minu meelest on karaokevõistluse tase läinud kõrgemaks. Kui eelmisel aastal peeti oluliseks küla võistkonnaga välja tulla, siis sel aastal oli kõvasti vaeva nähtud, et hästi esineda. Oli palju häid lauljaid ja ilusaid tämbreid. Kuid karaokes ei piisa üksnes heast lauluhäälest, väga oluline on ka lavaline olek,“ märkis korraldaja.

Auhindu – Anija valla ettevõtjate annetatud kartuleid, mett jms – jagus kõigile osalejaile.

Älis Kropatšjov rääkis, et niisuguse ürituse korraldamine liidab külaelanikke: „Meie delegeerisime ülesandeid ja kõik olid nõus midagi tegema. Ja niisugune ettevõtmine ise ühendab kogu valda, seda arvas ka žürii.“

Kuna valla karaokevõistluse korraldab traditsiooniliselt mullune võitja, toimub võistlus ka tuleval aastal Raudojal.

„Usun, et selle populaarsus kasvab veelgi, meile kinnitasid mitmed inimesed, et tulevad kindlasti ka järgmisel aastal,“ sõnas Älis  Kropatšjov.

Eelmine artikkelTeelt eemaldati puu
Järgmine artikkelKäes on korstnapühkimise tipphooaeg