Kohalike valimiste esialgsed tulemused

1317

(Erineb paberlehes avaldatust, muudatused on tehtud Joonas Pürgi, Kaire Kotkase, Vladimir Koltsovi, Küllike Enoki, Enn Kirsmani ja Ari Juhani Lehtoneni valimistulemuste kohta.)

KUUSALU VALD

Sulgudes Kuusalus, Kolgas, Kiius ja Kolgakülas/elektroonioliselt antud häälte arv.

1. Urmas Kirtsi, VL Ühine Kodu, 245(55+5+87+7c91)
2. Marti Hääl, VL Üks Kuusalu Vald, 128(15+25+6+15/67)
3. Kaupo Parve, VL Ühine Kodu, 127(31+6+47+3/40)
4. Mait Kröönström, VL Üks Kuusalu Vald, 112(6+32+12+16/46)
5. Sulev Valdmaa, EKRE, 107(25+15+12+11/44)
6. Margus Soom, Reformierakond, 99(26+17+9+9/38)
7. Andres Paomees, VL Ühine Kodu, 90(9+8+1+26/46)
8. Andres Heinver, VL Üks Kuusalu Vald, 84(1+60+1+1/21)
9. Kristo Palu, VL Üks Kuusalu Vald, 83(32+0+14+0/37)
10. Kalmer Märtson, VL Ühine Kodu, 77(34+8+12+8/15)
11. Ingeldrin Aug, VL Üks Kuusalu Vald, 58(4+1+1+25/27)
12. Rasmus  Merivoo, VL Arenev Kuusalu Vald, 51(11+3+4+3/30)
13. Madis Praks, VL Ühine Kodu, 50(6+9+4+13/18)
14. Ilvard Eeriksoo, VL Ühine Kodu, 49(4+1+8+15/21)
15. Mart Sestverk, VL Ühine Kodu, 49(0+30+2+5/12)
16. Madis Jõgi, VL Arenev Kuusalu Vald, 42(15+1+7+1/18)
17. Mairika Rajaväli, EKRE, 40(6+1+16+1/16)
18. Andres Allmägi, VL Ühine Kodu, 38(3+1+1+23/10)
19. Värner Lootsmann, Keskerakond, 33(6+2+0+19/6)
20. Emil Rutiku, VL Üks Kuusalu Vald, 40(7+7+5+0/21)
21. Ago Katvel, VL Üks Kuusalu Vald, 38(1+14+0+3/20)
22. Urmo Ristisaar, VL Ühine Kodu, 37(8+1+18+2/8)
23. Aivar Simson, EKRE, 35(8+2+7+10/8)
24. Raul Valgiste, VL Ühine Kodu, 33(10+1+5+0/17)
25. Tõnu Tamm, VL Üks Kuusalu Vald, 33(1+2+0+12/18)
26. Anne Kiilaspää, Üksikkandidaadid, 32(7+1+6+6/12)
27. Ivar Lipsmäe, VL Üks Kuusalu Vald, 30(1+1+16+1/11)
28. Küllike Enok, VL Ühine Kodu, 30(4+2+4+2/18)
29. Marika Astor, VL Ühine Kodu, 28(1+0+0+13/14)
30. Annika Blum, VL Ühine Kodu, 27(0+7+0+5/15)
31. Kristi Vetemaa, VL Ühine Kodu, 27(0+9+6+0/12)
32. Helges Mändmets, VL Ühine Kodu, 25(0+3+0+14/8)
33. Heino Junolainen, VL Üks Kuusalu Vald, 24(3+0+1+3/17)
34. Indrek Link, VL Üks Kuusalu Vald, 24(0+6+7+0/11)
35. Martin Urva, VL Ühine Kodu, 24(7+0+2+0/15)
36. Avo Vest, VL Arenev Kuusalu Vald, 23(5+1+3+0/14)
37. Enn Kirsman, VL Ühine Kodu, 23(2+0+7+0/14)
38. Jaanus Hein, Keskerakond, 23(7+10+3+1/2)
39. Ranno Pool, EKRE, 23(5+4+1+8/5)
40. Reijo Roos, VL Arenev Kuusalu Vald, 23(5+2+2+0/14)
41. Sander Piibemann, VL Üks Kuusalu Vald, 23(3+0+2+1/17)
42. Mart Reimann, VL Ühine Kodu, 22(2+0+7+2/11)
43. Helena Aug, VL Ühine Kodu, 21(9+0+1+0/11)
44. Janne Kallakmaa, VL Üks Kuusalu Vald, 21(7+1+1+0/12)
45. Kaido Eepold, Reformierakond, 20(3+3+1+5/8)
46. Kristel Paunel, VL Üks Kuusalu Vald, 20(3+5+3+2/7)
47. Kunnar Vahtras, VL Üks Kuusalu Vald, 20(3+4+0+9/4)
48. Liisa Ojangu, VL Üks Kuusalu Vald, 20(1+5+3+0/11)
49. Arnold Tuurmaa, EKRE, 19(7+5+1+1/5)
50. Eero Kirsipuu, VL Üks Kuusalu Vald, 19(0+0+0+16/3)
51. Kaido Tseller, VL Ühine Kodu, 19(3+0+5+0/11)
52. Kaja Martinson, VL Ühine Kodu, 18(2+7+0+2/7)
53. Hilleri Treisalt, Keskerakond, 17(0+1+0+14/2)
54. Siim Nurk, VL Ühine Kodu, 17(3+0+3+0/11)
55. Astrid Meister, VL Ühine Kodu, 16(5+0+5+0/6)
56. Ingrid Randlaht, VL Üks Kuusalu Vald, 16(1+10+0+0/5)
57. Priit Pikkoja, Reformierakond, 16(1+0+11+2/2)
58. Jaan Roolaid, Keskerakond, 15(9+0+5+0/1)
59. Irge Proos-Martin, VL Arenev Kuusalu Vald, 14(2+0+1+0/11)
60. Mart Laanpere, VL Ühine Kodu, 14(4+2+0+0/8)
61. Ari Juhani Lehtonen, VL Ühine Kodu, 13(0+1+6+0/6)
62. Kadri Idavain, VL Ühine Kodu, 13(4+0+0+1/8)
63. Maila Velström, VL Ühine Kodu, 13(0+2+3+6/2)
64. Peeter Kapten, VL Üks Kuusalu Vald, 13(0+9+0+0/4)
65. Piret Kamber, VL Ühine Kodu, 13(4+0+2+0+7)
66. Theo Kehlmann, VL Üks Kuusalu Vald, 13(2+5+1+0/5)
67. Erki Vainu, EKRE, 12(1+1+4+1/5)
68. Heigo Vija, VL Ühine Kodu, 12(2+0+2+0/8)
69. Kristin Kalamees, VL Arenev Kuusalu Vald, 12(1+1+1+3/6)
70. Ain Pae, EKRE, 11(6+1+2+0/2)
71. Aleksander Skolimowski, VL Ühine Kodu, 11(0+5+1+1/4)
72. Andro Lai, VL Arenev Kuusalu Vald, 11(7+0+0+0/4)
73. Argo Järve, Reformierakond, 11(1+0+4+1/5)
74. Helju Veskaru, VL Ühine Kodu, 11(1+0+4+0/6)
75. Janno Laende, VL Üks Kuusalu Vald, 11(3+0+0+0/8)
76. Marek Klais, Reformierakond, 11(1+1+3+0/6)
77. Ott Kask, VL Ühine Kodu, 11(2+0+1+0/8)
78. Rain Käärst, VL Ühine Kodu, 11(2+1+3+3/2)
79. Sander Aasna, Üksikkandidaadid, 11(1+0+4+1/5)
80. Valvo Vunk, VL Ühine Kodu, 11(2+0+3+0/6)
81. Anne Jalakas, EKRE, 10(5+0+0+/+4)
82. Jevgeni Luštšikov, Keskerakond, 10(4+1+1+2/2)
83. Laivi Kirsipuu, Keskerakond, 10(0+1+0+6/3)
84. Rein Remmelgas, VL Arenev Kuusalu Vald, 10(3+0+1+0/6)
85. Aivar Oru, VL Üks Kuusalu Vald, 9(0+0+0+6/3)
86. Aivo Jõesaar, Keskerakond, 9(0+1+0+5/3)
87. Linda Metsaorg, Keskerakond, 9(0+1+0+7/1)
88. Mari Paenurm, VL Üks Kuusalu Vald, 9(2+1+1+0/5)
89. Ott Sandrak, VL Ühine Kodu, 9(0+4+0+0/5)
90. Tiiu Lepnurm, EKRE, 9(2+5+0+0/2)
91. Aarne Idavain, Keskerakond, 8(0+1+2+3/2)
92. Hugo Nooska, VL Üks Kuusalu Vald, 8(0+1+0+3/4)
93. Jaanus Soom, Reformierakond, 8(2+0+0+1/5)
94. Juku-Kalle Adrat, VL Arenev Kuusalu Vald, 8(2+0+1+0/5)
95. Kaido Laas, VL Ühine Kodu, 8(5+0+0+0/3)
96. Karli Lambot, VL Ühine Kodu, 8(1+1+1+0/5)
97. Lauri Karna, VL Arenev Kuusalu Vald, 8(5+0+0+0/3)
98. Mait Meigas, VL Ühine Kodu, 8(1+0+4+0/3)
99. Rolf Põhjala, VL Arenev Kuusalu Vald, 8(3+1+0+0/4)
100. Taavi Soosaar, VL Ühine Kodu, 8(2+0+4+2/0)
101. Triinu Pitk, VL Arenev Kuusalu Vald, 8(1+0+0+0/7)
102. Jakob Link, EKRE, 7(1+1+3+0/2)
103. Kenno Põltsam, EKRE, 7(1+0+0+4/2)
104. Mihkel Lilleväli, Keskerakond, 7(5+0+1+0/1)
105. Tiina Viirna, VL Ühine Kodu, 7(0+5+0+0/2)
106. Viive Pajusaar, Keskerakond, 7(3+4+0+0/0)
107. Heinar Hurt, VL Ühine Kodu, 6(1+0+1+0/4)
108. Kaire Kotkas, Keskerakond, 6(1+0+0+2/3)
109. Katre Karu, VL Arenev Kuusalu Vald, 6(2+1+1+0/2)
110. Maila Kalais, EKRE, 6(3+1+0+0/2)
111. Signe Roos, VL Arenev Kuusalu Vald, 6(1+2+0+0/3)
112. Tanel Tomson, VL Arenev Kuusalu Vald, 6(0+0+2+0/4)
113. Toomas Mäeväli, VL Üks Kuusalu Vald, 6(3+1+0+0/2)
114. Vello Nõmme, VL Arenev Kuusalu Vald, 6(0+0+4+0/2)
115. Andres Reinvald, VL Arenev Kuusalu Vald, 5(0+0+1+0/4)
116. Elis Rohtla, VL Arenev Kuusalu Vald, 5(3+0+0+1/1)
117. Gaido Treima, Reformierakond, 5(0+0+5+0/0)
118. Jaak Jõgi, VL Arenev Kuusalu Vald, 5(5+0+0+0/0)
119. Joonas Pürg, VL Ühine Kodu, 5(1+0+0+0/4)
120. Margus Einmann, EKRE, 5(0+1+4+0/0)
121. Maris Matkur, VL Ühine Kodu, 5(1+0+1+0/3)
122. Paul Mänd, Keskerakond, 5(0+0+0+2/3)
123. Villu Tarkiainen, Reformierakond, 5(2+2+0+0/1)
124. Eva Rohtla, VL Arenev Kuusalu Vald, 4(1+1+0+0/2)
125. Inga Püüa, Reformierakond, 4(1+1+0+0/2)
126. Jaanus Saar, Reformierakond, 4(0+0+2+0/2)
127. Liina Freivald, VL Arenev Kuusalu Vald, 4(0+0+0+0/4)
128. Mati Vompa, Keskerakond, 4(0+0+4+0/0)
129. Mattias Kaljumäe, VL Ühine Kodu, 4(0+0+1+2/1)
130. Reigo Sivi, Keskerakond, 4(0+0+4+0/0)
131. Saima Kallionsivu, VL Arenev Kuusalu Vald, 4(3+0+0+0/1)
132. Tea Mägi, Reformierakond, 4(0+0+0+0/4)
133. Are Ruus, Reformierakond, 3(0+0+0+0/3)
134. Gerda Tilk, VL Arenev Kuusalu Vald, 3(0+0+1+1/1)
135. Indrek Saalmaa, VL Arenev Kuusalu Vald, 3(0+0+0+0/3)
136. Merike Trestip-Erilaid, VL Arenev Kuusalu Vald, 3(1+0+0+0/2)
137. Steven Kase, VL Arenev Kuusalu Vald, 3(1+0+0+1/1)
138. Tiina Tursman, Keskerakond, 3(3+0+0+0/0)
139. Eda Muru, VL Arenev Kuusalu Vald, 2(0+0+0+0/2)
140. Kalev Soosaar, Reformierakond, 2(0+0+0+2/0)
141. Karl Robert Mänd, EKRE, 2(0+0+1+0/1)
142. Kristel Regina Sits, VL Arenev Kuusalu Vald, 2(0+0+0+0/2)
143. Margus Paluvits, Keskerakond, 2(0+0+0+2/0)
144. Milvi Kraus, Keskerakond, 2(1+0+0+1/0)
145. Ray Metsis, VL Arenev Kuusalu Vald, 2(0+1+0+0/1)
146. Taigo Talivere, Keskerakond, 2(0+0+0+0/2)
147. Tiina Murdvee, Keskerakond, 2(0+0+0+1/1)
148. Toivo Laasma, Reformierakond, 2(1+0+0+1/0)
149. Vladimir Koltsov, Keskerakond, 2(0+0+0+2/0)
150. Jüri Vunk, EKRE, 1(0+0+1+0/0)
151. Marek Saar, Keskerakond, 1(0+0+0+1/0)
152. Mari-Liis Lilleleht, VL Arenev Kuusalu Vald, 1(1+0+0+0/0)
153. Silver Põldveer, VL Arenev Kuusalu Vald, 1(0+0+0+0/1)
154. Priit Lahemaa, EKRE, 0
155. Rasmus Jootma, EKRE, 0
156. Sander Krehov, EKRE, 0
157. Sirje Sigrid Aava, VL Arenev Kuusalu Vald, 0

ANIJA VALD

Sulgudes Kehras, Alaveres ja Aegviidus/elektrooniliselt antud häälte arv.

1. Arvi Karotam, VL Anija-Aegviidu Ühendus,
402(270+21+3/108)
2. Riivo Noor, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 208(11+2+107/88)
3. Peep Kask, Reformierakond, 131(86+13+0/32)
4. Margus Nõlvak, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 97(58+5+0/34)
5. Jüri Lillsoo, Keskerakond, 80(73+2+0/5)
6. Natalija Jakovenko, Keskerakond, 74(64+6+1/3)
7. Ranno Soots, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 73(12+1+30/30)
8. Jaanus Kalev, Keskerakond, 65(9+41+0/15)
9. Kaisa Tamkivi, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 62(27+4+3/28)
10. Kalle Saarmas, Reformierakond, 54(3+28+1/22)
11. Aare Nurm, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 49(3+37+0/9)
12. Jaan Oruaas, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 48(26+1+0/21)
13. Rene Kaalo, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 48(34+1+0/13)
14. Inga Koitla, Reformierakond, 47(20+3+1/23)
15. Inga Leoke-Bosenko, Keskerakond, 44(43+1+0/0)
16. Priit Raudkivi, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 44(19+0+0/25)
17. Heli Karu, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 42(17+7+0/18)
18. Viktor Kropatšjov, VL Anija-Aegviidu Ühendus,
41(26+0+1/14)
19. Marina Petrova, Keskerakond, 37(37+0+0/0)
20. Erik Jüriöö, Reformierakond, 45(4+29+1/11)
21. Kaarel Aruste, IRL, 42(26+2+3/11)
22. Marek Suik, Reformierakond, 37(19+2+1/15)
23. Toomas Tõnise, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 36(2+0+19/15)
24. Sven Luks, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 33(10+0+8/15)
25. Viktor Ilavski, Keskerakond, 33(4+1+19/9)
26. Indrek Lillsoo, Keskerakond, 32(28+1+0/3)
27. Enn Pung, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 28(9+0+8/11)
28.  Katrin Roomere, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 28(13+2+0/13)
29. Hannes Pikkel, Keskerakond, 27(19+2+0/6)
30. Margit Aasmaa, Reformierakond, 23(14+3+0/6)
31. Vjatšeslav Kulberg, Keskerakond, 23(21+1+0/1)
32. Sirle Sirel, Reformierakond, 22(9+0+5/8)
33. Valeri Jõgioja, Keskerakond, 22(20+0+0/2)
34. Andrus Nilisk, Keskerakond, 21(2+10+0/9)
35. Ene Kerb, Keskerakond, 21(13+0+0/8)
36. Maire Post, Keskerakond, 21(17+1+1/2)
37. Urve Rannaääre, Keskerakond, 21(11+0+7/3)
38. Martin Kuivallik, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 20(1+7+0/12)
39. Aivar Urva, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 19(14+1+0/4)
40. Maret Kivistu, Keskerakond, 19(5+11+1/2)
41. Valdur Hüvato, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 19(6+2+2/9)
42. Triin Raspel, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 18(12+0+0/6)
43. Pavel Hartšuk, Keskerakond, 17(16+0+0/1)
44. Sergei Belinko, Keskerakond, 17(15+0+0/2)
45. Henri Aasamets, Keskerakond, 14(12+0+0/2)
46. Viktoria Borikova, Keskerakond, 14(12+1+0/1)
47. Bruno Engel, VL Anija-Aegviidu Ühendus, 13(6+0+0/7)
48. Awe Paap, Reformierakond, 12(8+1+0/3)
49. Jaan Pikka, Keskerakond, 12(0+0+9/3)
50. Igor Vorna, Keskerakond, 11(11+0+0/0)
51. Irena Ots, Keskerakond, 11(11+0+0/0)
52. Kaire Roosipuu, Reformierakond, 10(1+5+0/4)
53. Ermo Porkveli, IRL, 8(2+0+2/4)
54. Ljudmilla Reigo, Keskerakond, 8(4+4+0/0)
55. Anne Velli-Eenlo, IRL, 7(3+0+1/3)
56. Ester Sikkar, IRL, 7(1+1+1/4)
57. Maire Tina, Keskerakond, 7(6+0+0/1)
58.  Margus Mihhailov, Keskerakond, 7(7+0+0/0)
59. Sergei Filin, Keskerakond,  7(7+0+0/0)
60. Aivar Kilp, IRL, 6(2+1+0/3)
61. Kaupo Liiva, Keskerakond, 6(5+0+0/1)
62. Mati Kattai, Keskerakond, 6(6+0+0/0)
63. Talehh Gusseinov, Keskerakond, 6(6+0+0/0)
64. Helve Vaarmann, Keskerakond, 5(1+4+0/0)
65. Külliki Heris, Reformierakond, 5(3+0+0/2)
66. Valter Jürna, Keskerakond, 5(2+0+0/3)
67. Maia Odras, Keskerakond, 3(3+0+0/0)
68. Maria Onõško, Keskerakond, 3(3+0+0/0)
69. Vadim Lukjanov, Keskerakond, 3(2+0+0/1)
70. Angelina Niilo, IRL, 2(2+0+0/0)
71. Liivi Loik, IRL, 2(2+0+0/0)
72. Aare Loik, IRL, 1(0+0+0/1)
73. Enno-Peep Heintare, IRL, 0

RAASIKU VALD

Sulgudes Raasikul ja Arukülas/elektrooniliselt antud häälte arv.

1. Garina Toomingas, Üksikkandidaat, 258(17+144/97)
2. Andre Sepp, VL Raasiku Vald, 229(59+102/68)
3. Avo Möls, VL Kodukoha Eest, 140(9+82/49)
4. Aare Ets, VL Raasiku Vald, 120(30+52/38)
5. Tiina Rühka, VL Raasiku Vald, 87(2+51/34)
6. Ants Kivimäe, VL Kodukoha Eest, 83(48+6/29)
7. Ivar Vilberg, VL Raasiku Vald, 81(2+50/29)
8. Maarja Sikut, VL Kodukoha Eest, 67(31+7/29)
9. Helle Vaga, VL Raasiku Vald, 55(40+2/13)
10. Andres Kallaste, VL Raasiku Vald, 53(3+31/19)
11. Olev Sinijärv, VL Kodukoha Eest, 52(33+4/15)
12. Marianne Loik, VL Raasiku Vald, 50(9+22/19)
13. Rene Lill, VL Kodukoha Eest, 48(30+7/11)
14. Anne Veltmann-Veski, VL Kodukoha Eest, 47(0+28/19)
15. Are Kaurit, VL Raasiku Vald, 43(3+25/15)
16. Kadi Tammaru, VL Kodukoha Eest, 38(0+24/14)
17. Tõnu Suurkuusk, VL Üheskoos Edasi, 28(2+15/11)
18. Anne Eenpalu, IRL, 53(6+25/22)
19. Kaido Kirsip, VL Raasiku Vald, 38(8+15/15)
20. Olev Rähni, VL Kodukoha Eest, 34(5+16/13)
21. Kristi Vader, VL Kodukoha Eest, 33(22+1/10)
22. Meeli Teder, VL Kodukoha Eest, 32(4+16/12)
23. Eliis Kahlo, VL Raasiku Vald, 30(0+12/18)
24. Mirko Miilits, VL Raasiku Vald, 30(1+3/26)
25. Tiit Reeder, VL Raasiku Vald, 29(0+19/10)
26. Eve-Liis Remmelgas, VL Raasiku Vald, 28(8+13/7)
27. Katrin Priivits, VL Raasiku Vald, 28(1+19/8)
28. Riina Harma, VL Kodukoha Eest, 27(3+13/11)
29. Talvi Aruaas, VL Üheskoos Edasi, 27(1+20/6)
30. Janno Hert, VL Raasiku Vald, 25(0+11/14)
31. Andrus Mossov, VL Üheskoos Edasi, 24(0+10/14)
32. Maarja-Ly Teino, VL Kodukoha Eest, 23(4+12/7)
33. Kadri Loik, VL Kodukoha Eest, 22(10+6/6)
34. Mari Möls, VL Kodukoha Eest, 22(0+13/9)
35. Annely Liiv, VL Üheskoos Edasi, 21(0+7/14)
36. Mart Liivak, VL Raasiku Vald, 21(0+12/9)
37. Erik Tammsoo, VL Raasiku Vald, 19(14+2/3)
38. Annika Sõmer, VL Kodukoha Eest, 18(15+2/1)
39. Kalev Villem, VL Kodukoha Eest, 18(3+12/3)
40. Meelis Mett, VL Kodukoha Eest, 17(13+2/2)
41. Kalev Luiga, VL Üheskoos Edasi, 16(4+5/7)
42. Raul Sepper, VL Kodukoha Eest, 16(0+9/7)
43. Heiko Kraubner, VL Kodukoha Eest, 15(6+3/6)
44. Lii Otsa, VL Kodukoha Eest, 15(13+1/1)
45. Lilija Mikerova, VL Raasiku Vald, 15(0+6/9)
46. Martti Pukko, VL Üheskoos Edasi, 14(0+7/7)
47. Raiko Molok, VL Kodukoha Eest, 14(5+0/9)
48. Riinu Urban, VL Üheskoos Edasi, 13(7+3/3)
49. Sander Linikoja, VL Üheskoos Edasi, 13(0+5/8)
50. Maili Hirlak, VL Üheskoos Edasi, 12(3+2/7)
51. Dea Ivask, VL Kodukoha Eest, 11(1+2/8)
52. Jane Kaasik, VL Kodukoha Eest, 9(0+8/1)
53. Janek jaškov, VL Raasiku Vald, 9(4+1/4)
54. Guido Trees, VL Kodukoha Eest, 8(3+2/3)
55. Aare Pärila, VL Raasiku Vald, 7(0+3/4)
56. Signe Sahkai, VL Üheskoos Edasi, 7(0+5/2)
57. Rain Raukas, VL Üheskoos Edasi, 6(0+2/4)
58. Joel Soosilla, VL Raasiku Vald, 5(2+0/3)
59. Megel Arroküll, VL Üheskoos Edasi, 5(0+2/3)
60. Tiina Müür, VL Raasiku Vald, 5(0+4/1)
61. Urmas Raude, VL Raasiku Vald, 5(0+0/5)
62. Elen Sõnajalg, VL Raasiku Vald, 3(0+0/3)
63. Margus Tedre, VL Üheskoos Edasi, 3(0+3/0)
64. Urmas Ehala, IRL, 3(0+2/1)
65. Anneli Torim, VL Raasiku Vald, 2(1+1/0)
66. Eneli Kalvik, VL Üheskoos Edasi, 2(1+0/1)

LOKSA LINN

Sulgudes elektrooniliselt antud häälte arv.

1. Ilmi Ternovskaja, IRL, 84(11)
2. Andres Kaskla, Keskerakond, 66(12)
3. Rein Heina, Keskerakond, 58(7)
4. Marija Kudrjakova, Keskerakond, 57(9)
5. Galina Nikitina, Keskerakond, 45(9)
6. Viktor Fjodorov, Keskerakond, 43(0)
7. Juri Grill, Keskerakond, 40(1)
8. Artur Allmägi, Keskerakond, 35(1)
9. Deivi Loomus, Keskerakond, 32(6)
10. Jelena Täht, Keskerakond, 32(0)
11. Ignar Tamsalu, IRL, 31(9)
12. Heiki Tudre, Keskerakond, 29(8)
13. Margit Amer, Keskerakond, 27(5)
14. Natalja Kalinina, Keskerakond, 26(0)
15. Olga Maslova, Keskerakond, 24(1)
16. Rainer Lapp, Keskerakond, 23(7)
17. Robert Rohtla, Keskerakond, 21(2)
18. Helle Lootsmann, Keskerakond, 20(0)
19. Õnne Teern, Keskerakond, 20(1)
20. Lauri Metus, Keskerakond, 19(6)
21. Ljubov Karofeld, Keskerakond, 18(0)
22. Endel Namsing, IRL, 16(6)
23. Tatjana Boitsova, Keskerakond, 16(1)
24. Tiit Eerma, IRL, 16(5)
25. Ljudmilla Tursk, Keskerakond, 14(0)
26. Vladimir Deulin, Keskerakond, 14(1)
27. Marge Filippov, IRL, 13(2)
28. Vitali Tšubukov, Keskerakond, 11(0)
29. Larissa Plehova, Keskerakond, 10(1)
30. Aleksandr Gavrilenko, Keskerakond, 9(0)
31. Evald Stranberg, Keskerakond, 9(0)
32. Õnnela Tedrekin, Keskerakond, 9(5)
33. Andrus Lepp, IRL, 7(2)
34. Naima Mikk, Keskerakond, 7(0)
35. Tamara Astahhova, Keskerakond, 7(2)
36. Valeri Kozlov, Keskerakond, 7(0)
37. Leo Suurtamm, Keskerakond, 6(0)
38. Mihhail Mišin, Keskerakond, 5(0)
39. Olga Mark, Keskerakond, 5(0)
40. Urmas Vahi, Keskerakond, 5(0)
41. Janar Heinakroon, IRL, 3(0)
42. Marge Kaselaan, Keskerakond, 3(1)
43. Aivar Kaskla, Keskerakond, 2(2)
44. Innar Masing, Keskerakond, 2(2)
45. Irina Voronina, Keskerakond, 2(0)
46. Daniel Gontšarenko, IRL, 0