Anija valla Aasta Inimene on SANDRA NURMSALU

1087

Valla Aasta Inimene kuulutati välja reedel, 11. detsembril.

Anija valla Lions-klubi presidendi Rene Naptali sõnul oli otsus üksmeelne. Pärast seda, kui sügisel klubi üks liige Sandra Nurmsalu nime välja pakkus, ei hakatud rohkem kandidaate otsima.

„Eurovisioonilt Eestile toodud kuues koht on nii suur saavutus, et midagi samaväärset pole kellelgi vastu panna. Pühapäeva õhtul aitas Sandra Ott Leplandi ka Eesti superstaari finaali,“ ütles Rene Napstal.

Sandra Nurmsalu rääkis, et koduvalla Aasta Inimeseks kuulutamine oli talle suur üllatus: „Võtan selle tiitli tänutundes vastu ja püüan olla selle vääriline, sest see on vastutus. Kuigi leian, et kindlasti on meie vallas palju inimesi, kes oma igapäevaseid töid-toiminguid tehes vääriksid niisugust tiitlit minust rohkem.”

Tema hinnangul on lõppev aasta olnud väga kogemusterohke, teinud silmad rohkem lahti, õpetanud mõistma, mis on elus tähtis: „Osalt on see tulnud muusika kaudu, kuid enamasti tänu väga tarkadele inimestele, kellega on mul au olnud kohtuda ning tänu uskumatult suurele toetusele, mis sai meile osaks enne Eesti Laulu, selle ajal, Eurovisioonil, augustituuril „12 suvevärvi“ ning pärast seda.“

Ta on tänavu mitmel korral laulnud ka kodukandi rahvale – Alavere pubis ja Alavere kooli juubelil, kus endiste koolikaaslastega esitati koos Merli Paasikuga kirjutatud „Meie koolilaulu“. Projekti „Tagasi kooli!“ raames andis Sandra Nurmsalu hiljaaegu kontserdi Raasiku koolis.

„Omakandi rahvale esineda on alati väga meeldiv ja südantsoojendav, sest inimesed on lahked, soojad ja toetavad. Loodan, et oskan seda tagasi anda Urban Symphony esimese plaadi näol, mis ilmub  loodetavasti järgmise aasta esimeses pooles.“

Eelmine artikkelEsmakordselt valla meistrid ujumises
Järgmine artikkelKuusalus tehti ajalugu – muusikakoolil on sümfooniaorkester