ANDRE SEPP töötas pool päeva Aruküla lasteaias

1001

Riigikogu liige, Raasiku endine vallavanem täitis valimiste-eelse lubaduse.

Kevadise valimiskampaania ajal lubas Andre Sepp Aruküla laste­aia töötajaile – kui pääseb riigikokku, läheb üheks päevaks lasteaeda tööle. Eelmisel reedel oli Andre Sepp kella 7-13 Aruküla lasteaia kolmeaastaste rühma õpetaja.

Lasteaia õppealajuhataja Piia Otti ütles, et eelnevalt lepiti kokku, millisesse rühma riigikogu liige tööle saadetakse: „Sõimerühma lapsed alles harjuvad lasteaiaeluga, nemad ei oleks uue õpetajaga ehk  kergesti kohanenud. Mõtlesime, et kolmeaastased on parajad – nendega on võimalik end rohkem proovile panna ja see annab tööst õigema meki.“

Andre Sepp sõnas, et kolme lapse isana teadis – lasteaias on lärm ja segadus, kuid seda, kui tihe on tegelikult lasteaiaõpetaja tööpäev, ei osanud ta arvata.

„Olen vallavanemana laste­aias käinud korduvalt, näidanud mitmetele delegatsioonidele, kui ilus ja tore seal kõik on. Aga selliseks päevaks ei olnud ma valmis. Nüüd tean, et tööga lasteaias igaüks hakkama ei saa ning õpetaja töö lasteaias on igati tunnustust vääriv,“ lausus ta.

Ta lisas, et on ka ise isana oodanud kasvatajailt õhtul sama rõõmsat nägu kui hommikul, kuid nüüd mõistab, miks on kasvatajad tööpäeva lõpuks sedavõrd väsinud, et ei jaksa isegi naeratada.

Piia Otti arvates sai Andre Sepp õpetajatööga lasteaias kenasti hakkama, lapsed võtsid ta kiiresti omaks.

Järgmisel nädalal, 2. novembril proovib lasteaiaõpetaja ametit Raasiku valla kultuuri- ja haridusspetsialist Ardo Niinre. Tema läheb tööle 3-7-aastaste laste liitrühma. Aruküla lasteaia direktori Karin Reiska sõnul tahetakse lasteaiaõpetaja tööd üheks päevaks pakkuda ka uuele vallavanemale Aare Etsile.

Loe ka arvamuse rubriiki.

Eelmine artikkelRehatse külast leiti mürsk
Järgmine artikkelÜVK projektidega tehakse Loksa, Kehra, Kuusalu ja Kiiu eramajadele kanalisatsioon