ALLAN VAUPERE taas Harju meister

923

Oktoobri viimasel nädalavahetusel oli taas mitu koroonavõistlust.

Laupäeval selgitati Kehra gümnaasiumis Harjumaa meistrid. Võitsid mängijad, kes ka varem samaga hakkama saanud.

Naiste hulgas saavutas Harju meistritiitli Kai Mererand Saku Tirtsust, järgnesid Urve Reetamm Peningi Koroonamänguklubist ja Rimma Viirlaid Harju KEKi RSK, Tiina Saareoja (Saku Tirts) ja praegune edetabeliliider Svetlana Milevskaja (Peningi KMK). Neidudest said kaksikvõidu Peningi KMK mängijad Airi Aston ja Anne-Grete Mesilane.

Meestest saavutasid kaksikvõidu Kehra mängijad Allan Vaupere ja Janek Jaškov, järgnesid haibakad Tiit Liiv ja Armo Aas ning Saku Tirtsu mängijad Ants Oopkaup ja Urmas Mererand.

Noormeeste hulgas oli kolmikvõit Peningi KMK noormeeste päralt. Viimase vooru omavahelise mängu võiduga suutis esikoha välja võidelda Andreas Linkvist, järgnesid Enrico-Atso Vellemäe ja Rasmus Linkvist.

Pühapäeval toimus juba 6. korda Viinistu noortevõistlus ning sprint Viinistu hubases rahvamajas. Kõigist kaasvõistlejatest vähemalt 5 aastat noorem Rasmus Linkvist suutis korrata oma mullust võitu ja tuli taas Viinistu noorteturniiri võitjaks, teise koha sai taas Enrico-Atso Vellemäe ja kolmandaks jäeti Andreas Linkvist.

Neidude parim oli Airi Aston, kes suutis järgnenud sprindivõistluses edestada kõiki noormehi ja hõivata 3. koha.

Sprindivõistlus toimus play-off süsteemis kahe kaotuseni ning kaasa lõid ka noormängijate treenerid. Finaalis kohtusid peakorraldaja koormat kandnud Purekkari KMK president Tarmo Laanela ja Peningi KMK president Guido Trees. Kui varem on korduvalt võitnud Tarmo Laanela, siis seekord suutis pingelise mängu enda kasuks kallutada Peningi KMK juht ja võttis teistkordselt sprindivõidu.

Tulemused leiab www.koroona.ee avalehelt, pilte on võimalik vaadata Harjumaa Spordiliidu kodulehe pildigaleriist.

Eelmine artikkelParila külas põles talumaja
Järgmine artikkelMIKA ORAVA ehitas Pikva kabeli juurde kellatorni