ALLAN LAINE korraldab Kuusalu valla meistrivõistlusi korvpallis

1739

Poolfinaalid on tuleval laupäeval, 8. veebruaril ja finaal nädal hiljem.

BC Kupu, BC Kiiu, BC Tiigi, Kuusalu JSK, Keskkool, Valla Idablokk ja Kolga rahvatantsijate võistkond – need 7 võistkon­da alustasid jaanuaris Kuusalu valla korvpallimeistrivõistlusi.

Möödunud laupäeval selgusid poolfinalistid – 8. veebruaril kohtuvad spordikeskuses BC Kiiu ja Kuusalu JSK ning Kupu ja Idablokk. BC Kupul on kaitsta eelmise aasta tiitel.

Tänavused meistrivõistlused korraldab Allan Laine Kuusalust, kes ise mängib JSK meeskonnas.  Allan Laine ütleb, et seni oli peakorraldaja Ago Katvel Kolga Palliklubist, tema võttis nüüd ameti üle: „Korvpalli on Kuusalu kandis alati armastatud ja mäletan aegu, kui oodati põnevusega  külanõukogu korvpallivõistluseid, igal meeskonnal oli alati midagi tõestada. Pärast 1998. aastat tekkis järjepidevusse pisike vahe, mis ilmselt on ka mõjutanud natukene nooremate leigust korvpalli vastu. 2010. aastal otsustasime Agoga taaselustada Kuusalu „Vallakad”. Nüüd siis jookseb juba neljas aasta.“

Mängud on rahvarohked, kiidab ta, tiimidel on omad fännid kaasas. Sellel aastal on lisandunud kaks uut meeskonda, Kolga rahvatantsijad ja Dva-Z-Dva baasil loodud Idablokk, kuhu on lisandunud vanemaid „ässasi”, neist on moodustunud arvestatav löögirusikas palliplatsil.
Allan Laine loodab, et järgnevatel aastate osalejate ja võistkondade arv kasvab, algaksid taas treeningud lastele. Idee on panna tugevamatest mängijatest kokku Kuusalu valla esindusmeeskond,  kellega hakata osalema mõnes liiga – see tooks korvpalli ja põnevust kogu talveks Kuusalu spordikeskusesse.

Kuusalu valla meistrivõistlusi korvpallis toetab Kuusalu vald tasuta saaliajaga ja ka rahaliselt, mis koos osalustasuga katab kulutused atesteeritud kohtunikele ja auhindadele.

„Tulge finaalmänge vaatama,“ kutsub Allan Laine. Infot tulemuste ja mänguaegade kohta saab valla korvpallimeistrivõistluste Facebooki-seinalt.

Eelmine artikkelParim võrkpallur 2013 veteranide arvestuses on TIIT TAMMARU
Järgmine artikkelEDMUND SMOLAREK saab presidendilt Valgetähe teenetemärgi