Algas Raasiku valla elanikuks registreerimise kampaania

1161

Kõik, kes registreerivad end hiljemalt 30. detsembriks Raasiku valla kodanikuks, saavad kingituse.

„Eelmisest taolisest kampaaniast on möödas kolm aastat, proovime taas meie vallas elavatele inimestele meelde tuletada, miks on hea registreerida oma elukohaks just Raasiku vald,” ütles vallavanem Aare Ets.

Ta selgitas, et omavalitsus saab endale teatud osa valda sissekirjutatud inimeste tulumaksust: „Aeg-ajalt helistab vallamajja mõni inimene ja räägib, et on olnud aastaid valla maksumaksja ning tal on õigustatud ootus, et näiteks tema kodutee saaks korda. Arvan, et neil inimestel, kes pole valda sisse kirjutatud, ei ole eetilist õigust ka omavalitsuselt midagi nõuda.”

Raasiku vallavalitsuse kampaania kestab 22. novembrist 30. detsembrini. Kõik, kes sellel ajal registreerivad enda või ka oma pereliikmed Raasiku valla elanikeks, saavad kingituseks kas Sõnumitooja poolaasta tellimuse või ETK grupi 20eurose kinkekaardi ning kutse valla aastapäeva pidulikule vastuvõtule järgmise aasta märtsis.

Peale selle loositakse 5. jaanuaril 2012 välja kaks peaauhinda – üks uute, üks seniste vallakodanike vahel. Peaauhind on 30minutiline lend motodelta­plaaniga Raasiku valla kohal järgmisel kevadel või suvel. Kui võitja(d) seda ei soovi, saavad nad Tallinna Kaubamaja 30eurose kinkekaardi. Kõigi vallakodanike vahel loositakse välja veel kaks auhinda kohalikelt ettevõtetelt: OÜ Kardin ja Puu kinkekaart ning sõiduauto mattide komplekt ASilt Mistra-Autex.   

„Mina leian, et on missiooni küsimus – kui elad siin ja tarbid kohalikke teenuseid, tuleks ka Raasiku vald oma elukohaks registreerida,” sõnas vallavanem.

Kolm aastat tagasi sai Raasiku vald esimese taolise kampaaniaga juurde 53 uut elanikku, neist 9 olid vastsündinud lapsed. 1. oktoobri seisuga elab Raasiku vallas 4691 inimest.

Eelmine artikkelKuusalu noortekeskuses oli Õuduste öö
Järgmine artikkelRaasiku ja Kolga vabatahtlikud kuuluvad Eesti Priitahtlikku Päästeliitu