Alavere elumaja katkine veetrass tehakse lõpuks korda

1066

Maja ees on vesi jooksnud kaks kuud ja jõudnud ka keldrisse.

Sõnumitooja toimetus sai Alavere elanikult Jüri Treimannilt teate, et küla keskuses maja number 9 ees on veetrass katki ja vesi jookseb juba kaks kuud maa seest jõkke ning 12 elanikuga maja keldrisse.

Kaks korda valla vee-ettevõtte OÜ Velko AV kontorisse helistanud mehe sõnul öeldi talle sealt esmalt 6. jaanuaril, et pumbajaamas ei ole survelangust näha, seega ei saa see olla veetrassi vesi.

Nädalapäevad hiljem helistades öeldi, et tullakse vaatama. Sel esmaspäeval ei olnud trassi aga korda tehtud. Jüri Treimann arvas, et vesi voolab välja ühenduskohast, kus vana trass ühendati uue plastiktrassiga. Kui see korda tehakse, siis tuleks ka keldrist vesi välja pumbata.

OÜ Velko AV veemajanduse ekspluatatsioonijuht Peep Kask ütles, kui vastab tõele, et vesi on jooksnud kaks kuud, siis Velkot informeeriti sellest alles jaanuaris: „Seda, et tegu ei ole trassist tuleva veega, me öelnud ei ole. Ilmselt on sõnu valesti mõistetud. Trass on katki, lähipäevil teeme korda, kui nii suurt külma ei tule, et kaevata ei saa.“

Eelmine artikkelKuusalu kooliolümpiamängud
Järgmine artikkelKas Loksa linn, Raasiku, Aegviidu ja Jõelähtme vald kaovad?