Aasta on möödas Raasiku vallavolikogu koalitsiooni koostöölepingu sõlmimisest ja vallavanema valimisest. Kuidas on aasta möödunud ning koostöölepingut täidetud?

1461

Vastab vallavolikogu esimees ANTS KIVIMÄE: „Valimisliidud Kodukoha Eest ja Üheskoos ning erakond Isamaa ja Res Publica Liit sõlmisid 27. oktoobril 2013. aastal koostöölepingu. Leidsime, et meil pole valla juhtimises erimeelsusi ning meie eesmärgid on sarnased. Lähtume valla arengukavast, mida pole mõtet koostöölepingusse ümber jutustada.
Kuna kava on üldsõnaline, võib öelda, et iga asi, mille oleme saavutanud, on koostöölepingu tulemus. On tulnud teha  tööd, et korda ajada ebaseaduslike ehitistega tekkinud probleemid nii Lennu kinnistu kui Järsi tee puhul, korrastada valla toimimise alusseadusi.
Muidugi ajame arengukavas näpuga järge ning liigume nende eesmärkide täitmise suunas – näiteks on arengukavas Aruküla kergliiklustee jätkamine ja Raasiku põhikooli võimla ehituse alustamine.
Leian, et volikogu uus koosseis on olnud toimekas. Eelmises koosseisus oli lõpupoole tunda liiga kauaaegsest valitsemisest tekkivat rutiini. Opositsioonil polnud mõtet oma arvamust avaldada, sest koalitsiooni häältest piisas, et tulla volikogulaua taha vaid otsuseid vormistama.
Reformierakond on opositsioonis kindlasti aktiivsem kui meie eelmises koosseisus. Nad mõtlevad kaasa, volikogu on koostööaldis ja mõnus. Muidugi peab jälgima ning üritama kõiki mõista ja asjad vajadusel selgeks rääkima. Valulävi on inimestel erinev.“

Eelmine artikkelAasta on möödas Raasiku vallavolikogu koalitsiooni koostöölepingu sõlmimisest ja vallavanema valimisest. Kuidas on aasta möödunud ning koostöölepingut täidetud?
Järgmine artikkelAVO MÖLS: „Raasiku valla sport vajab rohkem rahastust“