Voose talispordipäeval rekordarv osavõtjaid

671

Laupäeval, 9. veebruaril korraldas Anija valla Voose Külaselts 8. korda talispordipäeva, kus oli rekordarv osalejaid, kokku 72 võistlejat: 18 neljaliikmelist meeskonda.

Talispordipäeva peakorraldajad Andrus ja Anna Nilisk hoidsid võistlusalasid saladuses, et pakkuda osalejatele üllatusi. Distantsi läbimiseks oli aega kolm tundi, läbi tuli käia 15 kontrollpunkti, millest 9 olid võistlus- ja 6 sõnamängudega. Mõõtu võeti suusatamises, täpsusviskes, kelgutamises, autosõidus.

Pärast võistlust mindi rahvamajja, pakuti oma küla kokkade Ivar Põlderi keedetud suppi ja Maret Aru tehtud kisselli, kaneelirullid küpsetasid Elga Aru ja Viivi Pungas. Võistkonnad esitasid humoorikaid isetegevuskavasid.

Võitis Tallinnast Kakumäe KQ, teise koha sai Patika ja kolmanda Rooküla.

Esimest korda talispordipäevast osa võtnud Anija abivallavanem Urmo Sitsi vallavalitsuse meeskonnast kiitis, et muljed on väga positiivsed: „Korraldatud oli kõrgel tasemel ja hästi, kõik oli peensusteni läbi mõeldud. Võistlusalad olid jõukohased, osalesime lustiga. Positiivselt hakkasid silma kohalikud aktivistid, kes aitasid kohtunikena. Oli hästi vahva ja meeleolukas, mõnusa pehme talveilmaga sportlik päev.“

Eelmine artikkelKehras rünnati inimesi
Järgmine artikkelRaudoja kõrts ja MTÜ Tuulekell olid esmakordselt turismimessil