Kehra Snaipers lõpetas hokihooaja

1201

Kehra Snaipersi jäähokimeeskond lõpetas hooaja Eesti meistrivõistluste Tallinna Divisjoni II grupis 8 meeskonna seas  7. kohaga.
Eelviimane mäng, mis oli 11. aprillil Saku ON ICE II vastu, lõppes viigiliselt 1:1. Kehra meeskonna värava lõi Jaak Kuuse Arnold Järvela söödust. Hooaja viimases mängus 26. aprillil kaotas Snaipers üsna tasavägiselt kulgenud mängus Volume Design meeskonnale siiski 0:3.
HK Kehra Snaipers kogus hooaja jooksul16 punkti, mis andis 8 meeskonna hulgas 7. koha. 21st mängust saadi 6 võitu ja 4 viiki, 11 mängu kaotati. Meeskonna resultatiivseim mängija oli ründaja Arnold Järvela 17 punktiga. Ta tegi kaasa 20s mängus, kus lõi kokku 7 väravat ja andis 10 resultatiivset söötu). Kaitsja Aivar Urva ja ründaja Jaak Kuuse kogusid 11 punkti. Aivar Urva osales kõikides mängudes, lõi kokku 5 väravat ja andis 6 söötu. Jaak Kuuse tegi kaasa 17 mängus, lõi 9 väravat ja andis 2 resultatiivset söötu. Jaak Kuuse oli 9 väravaga ka Kehra meeskonna suurim väravakütt, järgnesid Arnold Järve 7 ja Aivar Urva 5 väravaga. Arnold Järve oli edukaim söötja 10 resultatiivse sööduga, järgnesid Aivar Urva ja kaitsja Karry Küünemäe 6 sööduga. Kõige rohkem karistusminuteid kogus ründaja Janek Hin – 32 karistusminutit oli rohkem, kui ühelgi teisel mängijal samas grupis. Ründaja Reimo Vilberg ja kaitsja Rain Lillsoo teenisid kumbki 14 karistusminutit.

Eelmine artikkelHC Kehra ei pääsenud Eesti MV finaali
Järgmine artikkelLoksa soojusmajanduse arengukava