Kehra Snaipers lõpetas hokihooaja

1178

Kehra Snaipersi jäähokimeeskond lõpetas hooaja Eesti meistrivõistluste Tallinna Divisjoni II grupis 8 meeskonna seas  7. kohaga.
Eelviimane mäng, mis oli 11. aprillil Saku ON ICE II vastu, lõppes viigiliselt 1:1. Kehra meeskonna värava lõi Jaak Kuuse Arnold Järvela söödust. Hooaja viimases mängus 26. aprillil kaotas Snaipers üsna tasavägiselt kulgenud mängus Volume Design meeskonnale siiski 0:3.
HK Kehra Snaipers kogus hooaja jooksul16 punkti, mis andis 8 meeskonna hulgas 7. koha. 21st mängust saadi 6 võitu ja 4 viiki, 11 mängu kaotati. Meeskonna resultatiivseim mängija oli ründaja Arnold Järvela 17 punktiga. Ta tegi kaasa 20s mängus, kus lõi kokku 7 väravat ja andis 10 resultatiivset söötu). Kaitsja Aivar Urva ja ründaja Jaak Kuuse kogusid 11 punkti. Aivar Urva osales kõikides mängudes, lõi kokku 5 väravat ja andis 6 söötu. Jaak Kuuse tegi kaasa 17 mängus, lõi 9 väravat ja andis 2 resultatiivset söötu. Jaak Kuuse oli 9 väravaga ka Kehra meeskonna suurim väravakütt, järgnesid Arnold Järve 7 ja Aivar Urva 5 väravaga. Arnold Järve oli edukaim söötja 10 resultatiivse sööduga, järgnesid Aivar Urva ja kaitsja Karry Küünemäe 6 sööduga. Kõige rohkem karistusminuteid kogus ründaja Janek Hin – 32 karistusminutit oli rohkem, kui ühelgi teisel mängijal samas grupis. Ründaja Reimo Vilberg ja kaitsja Rain Lillsoo teenisid kumbki 14 karistusminutit.