Väike täpsustus Salmistu uusarenduste loole

1002

Avaldasite 6. veebruari Sõnumitoojas asjaliku ülevaate Salmistu küla uusarenduse aruteludest. Tore, et nii põhjalikult lähenesite ja teised ka meie probleemidega kurssi said. Püüaksin siiski paari asja natuke täpsustada.

Artikli pealkiri on saanud natuke liiga kategooriline. Tegelikkus oleks olnud paremini kajastatud, kui sõna „elanikud“ asemel oleks olnud „osa elanikke“ või „valjuhäälsemad elanikud“ või „enesekesksemad elanikud“ või muu sellesarnane.

Teiseks on lehte sattunud Salmistul kinnisvara omava ja aeg-ajalt meie küla väisava Toivo Lepiku täiesti ebaadekvaatne arusaam sellest, mis nendel koos­olekutel toimus. Mõnitamist ja tänitamist oli seal küll, aga sellega ei tegelenud oma tööd teinud vallatöötajad.

Väga korrektselt ja argumenteeritult esinenud Tiina Skolimowski ja Peeter Raudsepp vastasid ründajatele, kelle arvates on ainult kaks arvamust: „minu arvamus ja vale arvamus“. Nende vastused viitasid väga heale lastetoale.  Kogu asja iseloomustas Tiina Skolimowski repliik: „Ma tunnen õhus kurjust“.

Sama olen tundnud meie muidu mõnusa küla kohal aeg-ajalt hõljumas juba mõnda aega ka mina. Kahju!

Eelmine artikkelKehras rünnati inimesi
Järgmine artikkelRaudoja kõrts ja MTÜ Tuulekell olid esmakordselt turismimessil