Vihmased ilmad lõhuvad kruusateid

1669

Kuusalu vallal on lumelükkamiseks mõeldud raha kulunud kruusateede remontimiseks.

Ehkki ajakirjanduses on kommenteeritud, et soe talv hoiab kokku lumelükkamise raha, ei ole mitmel pool omavalitsustes säästu saavutatud – sajuste ilmade tõttu on kruusateed auklikud ning neid tuleb parandada.

Kuusalu valla majandusteenistuse juhataja Kalev Kulpson rääkis, et teedehoolduse jaoks tänavusse vallaeelarvesse alles jäänud summad, kokku ligi 7000 eurot, on otsas – killustikku on veetud Juminda, Saunja ja Vihasoo-Tammispea teedele.

Palju on helistatud ning kurdetud ka Härmakosu-Kursi ja Uuri-Kahala teede kehva olukorra üle – on väga auklikud ning lõhuvad autosid. Kalev Kulpson tõdes, et nende jaoks praegu raha ei jätku, kuid kohe uuel aastal tuleb hakata veel remondikulutusi tegema.

Anija vallas vedas Alvar MÜ vallavalitsuse tellimusel kruu­sa kõige hullematele teedele Alavere piirkonnas. Ettevõtte juht Jaanus Kalev tõdes, et see oli suuresti mahavisatud raha – veo­kid on pehmetelt teedelt kruu­sa maha sõitnud. Ta ar­vas, et vallavalitsus võiks keelata seal suurte masinatega sõit­mise.

Raasiku valla haldusjuht Aivar Suursaar kinnitas samuti, et olukord on halb. Arukülas on kavas sel nädalal hakata teedele killustikku vedama, edaspidi ka mujale.

Eelmine artikkelRaasikul kukkus puu liinidele
Järgmine artikkelTormid katkestasid elektrimeeste jõulupuhkuse