Valimistel edukamad ANDRE SEPP, JÜRI LILLSOO ja KALMER MÄRTSON

2443

ANDRE SEPP – 327 häält.JÜRI LILLSOO – 231 häält.KALMER MÄRTSON – 211 häält.

Kohalikel valimistel sai meie piirkonnast kõige rohkem hääli valimisliidu Raasiku Vald esinumber, vallavanem ANDRE SEPP, kelle poolt hääletas 327 inimest.

Kogutud häälte arv on Andre Sepa rekord – isikumandaadi sai ta ka neli aastat tagasi, kuid siis hääletas tema poolt 236 inimest.

Andre Sepp ütles Sõnumitoojale, et tal on saavutatud tulemuse üle siiralt hea meel: „Oma tööd tehes olen valimistel saadud häältearvu pidanud kogu aeg oluliseks. Ja olen seda poliitiku palgapäeva tegelikult väga oodanud, et näha – millise hinnangu annavad inimesed minu tööle sel korral.“

Vallavanem lisas, et on tänavuste valimistulemustega rohkem rahul kui kunagi varem ning on oma valijatele sellise toetuse eest väga tänulik.

Andre Sepp soovib Raasiku vallavanemana jätkata: „Mulle meeldib see töö ning mul on veel energiat, et valda koos oma inimestega arendada.“

Kõige olulisemad järgmise nelja aasta ettevõtmised, mida tema juhitud valimisliit Raasiku Vald lubas, on kirjas ka valla arengukavas.

Veel kaks edukat vallavanemat
Üle 200 hääle kogusid valimistel kaks praegust vallajuhti – Anija vallavanem Jüri Lillsoo (231) ja Kuusalu vallavanem Kalmer Märtson (211).

Jüri Lillsoo sai tänavu küll vähem hääli kui neli aastat tagasi, mil teda toetas 272 Anija valla inimest, kuid ta oli ka sel korral oma valla edukaim kandideerinu ning sai taas isikumandaadi.

Anija vallavanem märkis, et ei kutsunud ühelgi valimis­eelsel kohtumisel kedagi enda poolt hääletama.

„Ma ei ole kunagi endale reklaami teinud. Ütlesin kõigile – ärge hääletage minu, vaid Keskerakonna nimekirja poolt, sealt leiate igaüks endale sobiva kandidaadi,“ rääkis ta.

Kalmer Märtson sai 2005. aasta valimistel 102 häält, seekordne tulemus oli rohkem kui kaks korda suurem.

Ta hindas 211 inimese toetust valimiste pingelises konkurentsis väga heaks tulemuseks: „Tänan minu poolt hääletanuid usalduse eest. Valijate toetus on kõige parem tunnustus tehtud töö eest. Olen avatud oma valijate ettepanekutele ja püüan neid volikogus järgneva nelja aasta jooksul toetada.”

Eelmine artikkelPerilast leiti mürsk
Järgmine artikkel„Tagasi kooli“ tõi esinema REET LINNA, SANDRA NURMSALU ja teised