Uued õpetajad meie koolides

2872

Sõnumitooja küsis Anija, Kuusalu ja Raasiku valla ning Loksa linna koolidest, kas kõik õpetajakohad on täidetud ja kes on uued õpetajad.

Koolidest öeldi, et kõikidele õppeainetele on õpetajad olemas ja õppetöö võib alata.

Üldhariduskoolid
Kuusalu keskkoolis alustavad tööd 1.c klassiõpetaja Heleri Lõhmus, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ning 8.a klassi juhataja Hando Vallikivi, majandusõppe õpetaja Asko Valdmann, meediaõpetajad Rasmus Merivoo ja Maarja Merivoo ning ujumistreener ja ujumisringi juhendaja Marianne Seimann. Seni ei ole leitud 0,5 ametikohaga algklasside õppe­alajuhatajat.

Kolga keskkoolis on kolm uut õpetajat: Laura Pürjema hakkab andma loodusõpetust, geograafiat ja bioloogiat, Elina Aasa muusikat ning infojuht Priit Tammets informaatikat.

Vihasoo lasteaed-algkool jätkab tööd samade õpetajatega, kes olid varem.

Loksa gümnaasiumis on kaks uut õpetajat: vene kooli­osale hakkab Mariana Luide õpetama eesti keelt teise keelena ning inglise keelt ja Loksa muusikakooli direktor Lauri Metus muusikaõpetust.

Kehra gümnaasiumis hakkavad tööle 5 uut õpetajat: matemaatikat õpetab Leila Lille, füüsikat Kati Lillemets, matemaatikat Märt Kõrvas, geo­graafiat ja bioloogiat Anna-Liisa Neumann, eripedagoog on Dina Laasner.

Alavere põhikooli uus bioloogiaõpetaja on Helve Vaarmann.

Raasiku põhikoolis asub 1.-4. klassidele kehalist kasvatust õpetama Tiia Kroonmäe.

Aruküla põhikoolis alustab eripedagoogina Ave Mäe.

Aruküla vaba Waldorfkoolis hakkab tööle puutööõpetaja Roland Hiibus.

Pikavere lasteaia-algkooli uued õpetajad on töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Hillar Kuusik ning ajalooõpetaja Marianne Loik, kes on Pikavere kooli vilistlane ning õpib Tallinna Ülikoolis ajalugu.

Huvialakoolid
Aruküla huvialakeskuses Pääsulind uusi õpetajaid pole.

Kehra kunstidekooli uus kitarriõpetaja on Risto Virkhausen, viiuliõpetajad Kaisa Vaagen ja Marianna Dudnik.  

Kuusalu Kunstide Kooli õpetajateperega on liitunud Elina Aasa, kes õpetab Kolgas kitarri. Uus viiuliõpetaja on Valeria Rjumina. Uus tšelloõpetaja on Muusika- ja Teatriakadeemia emeriitprofessor Toomas Velmet. 

Loksa muusikakoolis uusi õpetajaid pole.

Eelmine artikkelTulekahju eelnevalt põlenud majas
Järgmine artikkelElektroonikajäätmete käitleja WEEREC laiendab Kiius tootmist