Tantsupeo „Puudutus“ osalejad

1371

Anija, Kuusalu ja Raasiku vallast ning Loksa linnast läheb Tallinnasse tantsupeole esinema kokku 13 tantsurühma.

Tallinnas Kalevi keskstaadionil on 4.-6. juulini XIX tantsupeo „Puudutus“ kolm etendust. Maakondlikud eelproovid ning ülevaatused on lõppenud, tantsupeole pääsenute valik tehtud.

Kokku osaleb peol 654 kollektiivi, rohkem kui 10 000 tantsijat. Tantsijate peoproovid algavad Tallinnas nädal varem.
Tänavuse laulu- ja tantsupeo rongkäik kesklinnast Kadriorgu lauluväljakule toimub laupäeval, 6. juulil, järgneb laulupeo esimene kontsert „Aja puudutus“, kus esinevad valikkoorid.

Pühapäeval on lauluväljakul laulupeo teine kontsert „Puudutuse aeg“.               

Anija vald

Tantsupeol osalevad Alavere naisrahvatantsurühm, kelle juhendaja on Maarika Tuttelberg; Kehra naisrühm Päikeseratas, juhendaja Janne Kuuskla ning Anija valla segarahvatantsurühm, juhendab Tiina Rulli.

Kuusalu vald

Peole pääsesid Kuusalu keskkooli 1. klassi segarühm, kelle juhendaja on Eelika Krasmus ning 2.-3. klassi lasterühm ja Kuusalu keskkooli rahvatantsurühm, mõlemaid juhendab Krista Kukk.
Täiskasvanutest esinevad peol Kolga rahvatantsurühm ja Kolga rahvatantsurühm 2, juhendab Karin Soosalu; segarahvatantsurühm Kabujalake Eelika Krasmuse juhendamisel ning  naisrühm Viimikud, juhendab Ilme Laagriküll.

Raasiku vald

Tantsupeole lähevad Aruküla põhikooli 2. klassi segarühm Mikud-Mannid, keda juhendab Kaja Arusalu ning Aruküla segarühm Lapulised, juhendaja Reet Hänikene.

Loksa linn

Tantsupeol esineb Loksa gümnaasiumi segarühm, juhendaja on Elna Linkvist.

Eelmine artikkelAIDI GERDE TUISK jätkab Estonian Cupi liidrina
Järgmine artikkelANDRE SEPA lahkumishüvitisest 5000 eurot Raasiku Lionsitele