TANEL PAABOLE British Openilt kaks auhinnalist kohta

731

6.-7. oktoobril toimus Šotimaal Glasgows British Open 2012 karates. Kelvin Hall International Sports Arenal astusid üles 1166 sportlast 22 riigist. Eesti oli esindatud 17 sportlasega. Kuusalu karateka Tanel Paabo võistles kumites kahes kehakaalus U18 +76kg ja U18 Junior OPEN. Kumites U18 +76kg saavutas Tanel Paabo II koha. Finaalkohtumine inglase Walters Denavatega lõppes 1:1 viigiga. Kohtunike hääletuse tulemusel kuulus 3:2 võit inglasele.

Kumites U18 Junior OPEN tuli Tanel Paabo võitjaks (28 vastast). Finaali vastane oli sama, kes +76kg kehakaalus. Tanelil õnnestus seega revanš saada ja seekord Walters Denavatet kindlalt võita. Esimeses ringis alistas ta prantslase Antonin Farrizoni 9:0, matš kestis vaid 26 sekundit. Teises ringis võitis  inglast Horvey Curtist 9:0 57 sekundiga. Kolmanda ringi vastase inglase Hopkins Rhysi alistas Tanel Paabo 1:0, poolfinaalis oli ta kindlalt 5:0 parem inglasest Rowe-Williams Connorist, finaalivõit Walters Denavate üle oli ülekaalukas 10:1.