Kuusalu ja Raasiku jalgpallipoisid osalevad noorteliigas

1123

Eesti jalgpalli noorteliigas teevad kaasa ka Kuusalu ja Raasiku võistkonnad.
U-12 vanusele (sündinud 2005.-2006. aastal) JK Kuusalu Kalev ja Raasiku FC Joker võistlevad 6. alagrupis, kus on kokku 8 võistkonda. Kuusalu meeskonna treener on Kristo Valdna, Raasiku treener Raivo Vaga.
Kahe esimese mänguvooru järel on Kuusalu noormehed 3 punktiga 2. kohal. Avamängus, mis toimus 8. mail Kuusalus Maardu LM-ga, tuli vastu võtta 1:5 kaotus. Mängu esimese värava lõi avapoolajal Joonas Amer, paraku oli see omavärav. Ainsa Kuusalu meeskonnale kirja läinud värava lõi teisel poolajal Jesse Lauter. Laupäeval, 14. mail Kosel toimunud mängus alistasid Kuusalu Kalevi poisid FC Kose meeskonda suurelt 8:1. Neli väravat lõi Marten Mänd, kolm Ian Järve ja ühe Jesse Lauter.
Raasiku FC Joker on mõlemad toimunud mängud kaotanud ning on veel punktita. Esimeses mängus 8. mail Raasikul kaotati 1:2 JKle Tallinna Kalev Jüri. Jokeri värava lõi Egert Otsalt. Teises mängus pühapäeval, 15. mail jäädi Maardus sealsele LM-le alla 0:7.
Järgmised noorteliiga mängud on pühapäeval, 22. mail. Kuusalu meeskonna vastane kodustaadionil on siis Viimsi MRJK II, Raasiku FC Joker mängib oma kodumurul FCga Kose.
U-14 vanuse (sündinud 2003.-2004. aastal) II liiga põhja-idatsoonis on JK Kuusalu Kalev pidanud kolm mängu ja kõik kaotanud ning on 11 meeskonna hulgas eelviimasel kohal. Avamäng peeti 24. aprillil Tallinnas, Tallinna FC Ajaxile kaotati 1:4, Kuusalu kasuks lõi värava Jaak Priilinn. 29. aprillil kaotas Kuusalu Kalev võõrsil JKle Loo 0:11 ning 8. mail kodustaadionil Maardu LMile 0:10. Ühe punkti sai Maardu meeskond Kuusalu mängija Karl Jaco Danieli omaväravast.