TANEL PAABO tuli Australian Openil kahekordseks võitjaks

877

19.-21. aprillini toimus Austraalias Sydneys rahvusvaheline karateturniir Australian Open 2013. Kokku osales turniiril 922 sportlast Austraaliast, Jaapanist, Hiinast, Paapua Uus-Guineast, Uus-Kaledooniast, Inglismaalt, Fidžilt ja Eestist.

Juunioride U18 +76kg kumites saavutas Tanel Paabo esikoha. Ta oli võidukas ka järgmisel päeval peetud Juniors Open kategoorias, kus oli võistlejaid 27. Taneli Paabol tuli pidada viis kohtumist. Poolfinaalis alistas ta võõrustajate esindaja Andrew Bromwishi 3:0. Finaali vastaseks tuli turniiritabeli teiselt poolelt austraallane Dristas Athan, kohtumine lõppes 2:0 Tanel Paabo võiduga.

Kahe nädala jooksul osales ta Austraalia klubi treeningutel ja tutvus olümpialinna vaatamisväärsustega.