Sport kobujutsu meistritiitlid Vihasoo ja Kolga lastele

1229

Eesti Iaido Liidu korraldatud Sport kobujutsu  karikasarja  ja  Eesti  lahtistel  meistrivõistlustel  saavutasid  hulgaliselt  auhinnakohti võitluskunstiklubi Wadokan noored.
25. aprillil toimusid Tallinnas Saksa gümnaasiumis Eesti lahtised meistrivõistlused sport kobujutsus. VK Wadokan, kus treenivad ka Kolga ja Vihasoo kooli õpilased, saavutas enamuse võitudest. 7-8aastastest tüdrukutest võitis  esikoha Loona Mirt Sarv, 2. koha sai Laura Liisa Laas ning 3.-4. kohta jäi jagama Anna Elisabeth Hunga.
Sama vanusegrupi poistest võitis Markus Krüsban, Hendrik Hermandi sai 2. koha. Loona Mirt Sarv ja Markus Krüsban võitsid ka Eesti Iaido Liidu tänavused karikavõistlused.
9-10aastastest tüdrukutest võitis meistritiitli Maribel Uusmaa, 11-12aastastest tüdrukutest Linda Hallika Johanne Kegeli ees.
11-12aastaste poiste esikoha võitis Sven Kadaste. Linda Hallika ja Sven Kadaste on ka tänavused karikavõitjad.
Ka 13-14aastaste tüdrukute auhinnakohad võitsid Wadokani klubi liikmed. Meistritiitel läks Gätriin Hobtale, kes tuli ka karikavõitjaks, 2. koha sai Lis Marii Undusk ning Karin Kadaste jagas 3.-4. kohta.
Ühtlasi pälvis Wadokan karika „Parim klubi 2015“. Võitlusklubi Wadokan treener on Jüri Undusk.