Riigikogu valimiste kandidaadid Harju- ja Rapla piirkonnas

935

Har­ju- ja Rap­la­maa valimisringkonnast va­li­tak­se rii­gi­ko­gus­se 15 rah­vae­sin­da­jat. 

Eesti Vabaerakond
1. Juku-Kalle Raid
2. Raivo Kokser
3. Tiia Välk
4. Suido Saarmets
5. Siiri Käpa
6. Vahur Herm
7. Tiiu Kuurme
8. Eldar Toonverk
9. Kaie Herkel
10. Kristo Krumm
11. Riina Kurg
12. Jaak Vackermann
13. Rein Rebane
14. Aare Pernik
15. Peeter Lukas
16. Dein-Tom Tõnsing
17. Mihhail Jallajas

Eesti Reformierakond
1. Kaja Kallas
2. Marko Mihkelson
3. Aivar Sõerd
4. Kalle Palling
5. Laine Randjärv
6. Mart Võrklaev
7. Madis Milling
8. Timo Suslov
9. Andrus Umboja
10. Tiit Vahenõmm
11. Tiina Rühka
12. Jaan Alver
13. Liana Nõgene
14. Kadri Kurm
15. Vladas Radvilavicius
16. Marko Raudlam
17. Ott Kasuri

Erakond Eestimaa Rohelised
1. Jakko Väli
2. Anu Nataly Saagim-Ratia
3. Joonas Laks
4. Tiiu-Ann Kaldma
5. Andrei Gudim
6. Anne Vahemäe
7. Gert Häusler
8. Katrin Lehtveer
9. Pavel Krõlatov
10. Christina Rannit
11. Erko Soopalu
12. Hannes Mets
13. Mai Mikk
14. Andres Meesak
15. Kalle Olumets
16. Aul Pedajas
17. Laura Kiiroja

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1. Marina Kaljurand
2. Rene Tammist
3. Kadri Kõusaar
4. Tanel Talve
5. Pille Petersoo
6. Jüri-Saimon Kuusemets
7. Merike Metstak
8. Tõnis Blank
9. Ilja Borodkin
10. Ott Valdma
11. Ain Pinnonen
12. Mark Tenin
13. Madis Roodla
14. Ain Böckler
15. Mati Õunloo
16. Tõnu Oja
17. Hardi Volmer

Elurikkuse Erakond
1. Artur Talvik
2. Eha Metsallik
3. Heli Piisang
4. Jaanus Saadve
5. Kaja Karu-Espenberg
6. Kalle Virkus
7. Liis Truubon
8. Madis Iganõmm
9. Marika Jahilo
10. Paavo Eensalu
11. Riho Kirmjõe
12. Urmas Eelmäe
13. Val Rajasaar

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1. Henn Põlluaas
2. Siim Pohlak
3. Rene Kokk
4. Paul Puustusmaa
5. Kai Rimmel
6. Marek Leinemann
7. Mart Järvik
8. Tõnu Urva
9. Jaanus Härms
10. Roland Tõnisson
11. Alar Valge
12. Meelis Rosenfeld
13. Peeter Krall
14. Ranno Pool
15. Tõnu Kaur
16. Rudolf Jeeser
17. Mihkel Saretok

Erakond Eesti 200
1. Priit Alamäe
2. Ando Kiviberg
3. Monika Salu
4. Taavi Toom
5. Terje Bachmann
6. Jüri Lehtmets
7. Leino Mägi
8. Joel Jesse
9. Hilje Savolainen
10. Marko Nummert
11. Sandra Järv
12. Toomas Tepomes
13. Nadežda Gretšnevkina
14. Hillar Joon
15. Arko Okk
16. Raivo Mererand
17. Jaak Raie

Eesti Keskerakond
1. Jüri Ratas
2. Kaido Höövelson
3. Toomas Vitsut
4. Kristiina Heinmets-Aigro
5. Aivar Riisalu
6. Vladimir Velman
7. Kersti Männik
8. Vladimir Arhipov
9. Jüri Võigemast
10. Oleg Tšubarov
11. Jaanus Kalev
12. Hans Liibek
13. Ilja Ban
14. Aivar Roop
15. Indrek Uuemaa
16. Erki Tammleht
17. Viive Rosenberg

Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1. Julia Sommer

Isamaa Erakond
1. Jüri Luik
2. Toomas Tõniste
3. Kalle Muuli
4. Heiki Hepner
5. Mari-Ann Kelam
6. Andres Laisk
7. Arvi Karotam
8. Kaupo Rätsepp
9. Gerli Lehe
10. Andres Kaarmann
11. Priit Põldmäe
12. Villu Karu
13. Ann Räämet
14. Mart Rannut
15. Leemet Vaikmaa
16. Madis Kübar
17. Tanel Ots

Üksikkandidaadid
1. Risto Nahkor
2. Vello Kookmaa
3. Kaido Kookmaa