Raasikul meenutati KALJU TIIKI põneva koroonavõistlusega

32

GUIDO TREES

Tunnustatud sporditegelase Kalju Tiigi 18. mälestusvõistlusel koroonas osalesid 10 võistkonda ning mängiti kuus vooru Šveitsi süsteemis. Võisteldi võistkondade vahel, kusjuures lisaks kolme mehe ja naise üksikmängule olid võistkonna punktiarvestuses ka meespaaris- ning segapaarismäng. Esmakordselt osalenud Saaremaa ja Kiili võistkonnad ei olnud kellelegi lihtsaks vastaseks.

Võistluse esikoht otsustati võistluse viimases voorus, kus mullune võitja Peningi ei suutnud 12punktilisest spurdist hoolimata kinni püüda enne viimast vooru spurdi teinud varasemat mitmekordset võitjat Saku KK Tirts võistkonda.

Tirts kogus edestas Peningi Piia võistkonda, 3. koha kindlustas Pärnumaa Vaablase II võistkond. 4. kohaga leppis Peningi Anne võistkond, kes edestas Eesti Olümpiaakadeemia tegevjuhi Reele Remmelkooriga koos mänginud Vaida võistkonda vaid parema koefitsiendiga.

Võistlusel selgitati välja ka mängulaudade parimad, kaks võitu saavutasid Tirtsu mängijad: Eesti koroonameister Mihkel Lepist oli parim III laual ning segapaar Andrea Uustulnd ja Marek Lepist. Meeste I laual oli parim 2022. aastal Euroopa meistrivõistlustel pronksi võitnud Kaupo Helm-Rosin, Jevgeni Põshnõi Peningi Piia võistkonnast oli kolmas.

Meeste II laual oli parim Saare Mängu klubi president Gunnar Vaho. Naiste laual võitis Tatjana Osokina Vaablase I võistkonnast. Meeste paarismängus olid võidukad Kalju Tiigi kunagise koduklubi Vaida mängijad Rainar ja Sander Toompalu.

Eelmine artikkelPolitseiuudised
Järgmine artikkelKuu­sa­lu noo­red esit­le­sid en­da­teh­tud män­gu­fil­mi „Var­ja­tud pä­ran­dus“