Raasiku vallas oodatakse töötuid teatrisse

689

Aruküla Kultuuriselts koostöös vallavalitsuse ja Rakvere teatriga pakub töötutele tasuta teatripileteid.

22. veebruaril mängib Rakvere teater Aruküla rahvamajas etendust „Täismäng“, kuhu oodatakse teiste hulgas töötuid, kellel on võimalus näha etendust tasuta. Huvilistel tuleb registreerida ennast kas kultuuriseltsi tegevjuhi Garina Toominga või valla infosekretäri Ingrid Paiste juures. Piletid saavad nad kätte Aruküla Kultuuriseltsist, nagu teised etenduse külastajad. Töötuid oodatakse kõikjalt Raasiku vallast, vallavalitsuse abiga tellitakse buss, mis toob kohale kõik soovijad.

Garina Toomingas rääkis, et kinni on pandud 50 kohta. Töötukassa andmetel on jaanuari seisuga Raasiku vallas registreeritud töötuid 222, mistõttu tasub soovijatel kiirustada. Praeguseks on broneeritud paarkümmend kohta. Kui töötu tahab tulla kaaslasega, saab viimane osta sooduspileti.

„Piletid maksavad kinni Raasiku vallavalitsus, kes on lubanud 3000 krooni, ja Aruküla Kultuuriselts, kes annab  2000 krooni. Rakvere teatrile meie idee meeldis, nemad olid nõus piletihinna soodsamaks tegema.
Lisaks toetab kultuuriministeerium programmiga „Teater maale“,“ selgitas Garina Toomingas.

Tegevjuhi sõnul räägib etendus samuti töötutest: „Seal tuleb välja, et lootusetuid olukordi ei ole olemas, igast situatsioonist on väljapääs. Meie töötutele võiks see rõõmupäeva tagasi tuua ja ühtlasi tekitada tunde, et nad ei ole päris üksi.“

Raasiku vallas käidi töötutega novembris vaatamas telesaate „Rooside sõda“ salvestust. See väljasõit meeldis ning tänati, et nende peale mõeldi.

Eelmine artikkelKolga katlamaja avarii sulges päevaks kooli
Järgmine artikkelKolgaküla koosolek – Lahemaal tuleb kaitsta ka inimest