Raasiku staadion sai FC Jokeri värvides soojakud

3499
Kahte triibulist soojakut kasutab Joker nii kontorina, varustuse hoidlana kui riietusruumina.

Raasiku jalgpalliklubi Joker sai Leader-programmist 5700 eurot, mille eest paigaldati Raasiku staadionile enne jõule kaks punase-mustatriibulist soojakut.

Raasiku jalgpalliklubi Joker esindaja Jaan Jalas sõnas, et soojakuid oli hädasti vaja, sest siiani tuli hoida klubi varustust räämas kuuris, kus tuli vahetada riideid värvipurkide ja muu kola vahel.
Ühes soojakus hakkab olema klubi varustus. Teisest saab riietusruum, kus on vaheseinaga eraldatud kontor, sinna saavad mängude ajal  minna  teadustaja  ja  helimees.
Jaan Jalas rääkis, et projekti maksumus oli 5700 eurot, raha sai jalgpalliklubi Leader-programmist Ida-Harju Koostöökoja abil, soojakud paigaldas Raasiku ehitusfirma OÜ Byggnor Tehased. Projekti kirjutamist toetasid Maarja Sikut, Olavi Liivandi, Ants Kivimäe.
Ta sõnas, et soojakud pole veel päris valmis, vaja on lõpetada katused, panna sisse elekter, pingid, nagid, väljas tasandada ja haljastada ümbrus.
Soojakute koha peal olnud vana kuur on lammutatud, samuti on likvideeritud selle kõrval olnud peenrad, mis kuulusid Raasiku põhikooli territooriumil oleva kortermaja elanikele. Vabanenud pinnale on jalgpalliklubil plaanis rajada minijalgpalliväljak, kus saab mängida suvel jalgpalli, korvpalli ja tennist ning talvel hokit.
Raasiku staadionile plaanib Joker välikäimlaid ning rohkem tribüüne: „Lõppenud hooaja publikuhulk näitas, et selleks on vajadus. Järgmisest hooajast hakkame mängima kõrgemas liigas, see meelitab publikut kindlasti juurde. On unistus saada staadioni kõrvale ka oma klubihoone, mis oleks ühendatud tribüünidega, kohal oleks ka varikatus.“
Peale Jokeri treenib Raasiku staadionil Jokeri duubelmeeskond Raasiku Valla FC, paar korda on staadionit ka renditud. Talvel treenivad noored Raasiku kooli väikeses saalis, Jokeri tüdrukud harjutavad nii saalis kui Kehra spordihoones. Esindusmeeskond treenib Aruküla ja Raasiku kooli saalides.
Jaan Jalas sõnas, et oma saali oleks Raasikule hädasti vaja: „Suur saal on kooli renoveerimise ja juurdeehitusega plaanis, loodetavasti hakkab ehitus pihta oodatust varem, see oleks klubi arengule hädavajalik.“

Eelmine artikkelSULEV VALDMAA: „Kuusalu valda tuleks juhtida teisiti.“
Järgmine artikkelRaasiku vald tellib soojamajanduse arengukava