Raasiku kooli juurdeehituse seinad saavad peagi püsti

1519
Raamatukogu ja käsitööklasside osa esimese korruse seinad kerkivad.

Ehituse ajal ei saa kasutada kooli aulat, koolipere käib vajadusel rahvamaja saalis.

Viimastel nädalatel on Raasiku põhikooli hoone juurdeehituse platsil Võidu ja Kooli tänava nurgal käinud aktiivne ehitus. Graafiku järgi peaks käesoleva aasta jõuludeks valmis saama juurdeehitus raamatukogu ja klassiruumidega ning   olemas­oleva koolimaja renoveerimine.
Vallavalitsus sõlmis töövõtulepingu OÜga Nordlin Ehitus 7. juulil. Valla haldusosakonna juhataja Ando Liiv ütles, et praeguseks on kooli juurdeehitusega kõik plaanipärane: „Ehitaja on graafikus ja ühtki suuremat probleemi ehitustööde käigus pole olnud. Raamatukogu ja käsitööklasside osa esimese korruse seinad kerkivad ning käesoleva nädala jooksul on plaanis laepaneelide paigaldus.”
Ta märkis, et uue kooliaasta algust ehitustööd otseselt ei sega: „Ehitusplats on aedadega muust kooli territooriumist eraldatud. Turvalisuse huvides ei kasutata ehitustööde ajal ka aulat, mis võib mõnevõrra kooli tegevust segada, kuid kokkuleppel Raasiku rahvamajaga saab kool kasutada nende saali.  Loomulikult võib ehitustöödelt kostev müra vahel koolitööd häirida, kuid see on ehitamise ajal paratamatu.”
Ehitab OÜ Nordlin Ehitus, tööd lähevad maksma 1,717 miljonit eurot. Ehitamiseks võtab Raasiku vald kahe aasta jooksul laenu 2 miljonit eurot. Teises etapis peaks valmis saama kooli spordihoone.

Eelmine artikkelKolga silla ja rahvamaja korrastustalgud
Järgmine artikkelKuusalu külade kümnevõistluse võitis taas Kolgaküla