Raasiku Jokeri esindusmeeskond naasis suvepuhkuselt

1227

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga Bs pidas Raasiku FC Joker pärast puhkepausi pühapäeval, 3. juulil Viimsi JKga ja pidi vastu võtma 0:1 kaotuse. Neljapäeval, 7. juulil mängis Joker Tallinna FC Flora U19 viiki 1:1. Raasiku meeskonna värava lõi Rauno Reiman. Jokeri esindusvõistkond on nüüd liigatabelis 26 punktiga 6. kohal. 18st mängust on võidetud 7, kaotatud 6 ning 5 mängitud viiki. Järgmine vastane on FC Elva,  mäng toimub laupäeval, 16. juulil.
II liiga ida-põhjatsoonis sai Kuusalu JK Rada 18. juunil kodustaadionil hooaja teise võidu, Narva United alistati 4:2. 10. mänguminutil viis Kris Oliver Maiberg Kuusalu meeskonna juhtima 1:0 ning 5 minutit hiljem suurendas ta eduseisu veel. Seejärel lõid vastased kaks väravat järjest ning vaheajale mindi viigiseisus 2:2. Kui teisest poolajast oli mängitud 9 minutit, viis Kevin Kröönström Rada meeskonna taas juhtima 3:2 ning 10 minutit enne mängu lõppu vormistas Markus Sisas lõpptulemuseks 4:2. Kuusalu JK Rada tõusis liigatabelis eelviimasele, 13. kohale. 13st mängust on võidetud 2, kaotatud 9 ja 2 mängitud viiki. Nüüd on meeskonnal puhkus, järgmine liigamäng on 29. juulil Tallinna JK Legion vastu.
IV liiga ida-põhjatsoonis alistas Raasiku FC Joker II 17. juunil koduväljakul suurelt 11:1 Tallinna FC Twisteri. 4 väravat lõi Rene Lill, 2 Ergo Teino, ühe Roland Aguraiuja, Andre Ilves, Riivo Pall ning ühe penaltist Vladimir Lorens. Ühe punkti sai Joker vastaste omaväravast. Raasiku FC Joker II hoiab liigatabelis 18 punktiga 2. kohta: 9st mängust on võidetud 6 ja kaotatud 3. Praegu on meeskond suvepuhkusel, järgmine mäng on 5. augustil Tallinna FC TransferWisega.
Naiste II liigas kaotas FC Jokeri ja Kuusalu ühisnaiskond 19. juunil Raasikul Tallinna Infonetile 0:3 ning on 9 mängu järel endiselt punktita ja liigatabelis viimane. Järgmine mäng on 24. juulil Paide Linnanaiskond Tapaga.