Raasiku FC Joker tõusis II liigasse

1147

FC Jokeri jalgpallimeeskond pidas pühapäeval Männiku kunstmuruga kaetud sisehallis teise üleminekumängu Tabasalu Palliklubi meeskonnaga.

Kui avakohtumine lõppes 0:0 viigiga, siis teises kohtumises oli mänguline ülekaal Raasiku meeskonna poolel, kuid väravani jõuti alles kümmekond minutit enne lõpuvilet.  Siis viis Andre Ilves  FC Jokeri juhtima. Viis minutit hiljem suurendas Madis Lange eduseisu kaheväravaliseks. Rohkem väravaid ei löödud ning seega sai Raasiku meeskond 2:0 võidu.

Sel hooajal kuulusid FC Jokeri meeskonda: Veiko Viisileht, Ricco Velberk, Ervo Vaatmann, Madis Susi, Sander Sepp, Hardo Riiberg, Ott Reinike, Riido Reiman, Raido ja Rauno Pruuli, Marko Nahkor, Andres Mürk, Rainer Mägi, Risto Murrik, Kaspar Koidu, Jaan Jalas, Madis Lange, Rando Randjõe, Andre, Rando ja Risto Ilves.

„Mulle teeb heameelt, et suutsime hooajaks püstitatud ülesande täita. Kindlasti oli poistele kasulik saalijalgpalli meistrivõistlustel osalemine. Püüame ka tänavu treenimist saalijalgpalliga mitmekesistada ning eesmärk on võita esiliiga turniir,“ ütles meeskonna treener Raivo Vaga.

Ta lisas, et nii mängijad kui fännid ootavad pikisilmi koduväljaku valmimist: „Loodan mitme mujal mängiva Raasikult pärit mängumehe naasmist Jokerisse ning usun, et kahe hooaja vahel noored mängijad mehistuvad ning meie meeskond on võimeline esimesel hooajal teises liigas püsima jääma.“

Eelmine artikkelMehele tungiti kallale
Järgmine artikkelRaasiku vallavanemaks valiti taas ANDRE SEPP