HC Kehra asus meistriliigat juhtima

731

HC Kehra käsipallimeeskond võitis Eesti meeste meistriliiga tippkohtumises nädalavahetusel kodusaalis 37:33 Chocolate Boysi ning asus Eesti meistriliiga turniiritabelis esimeseks.

Kehralaste ridades viskasid mängiv peatreener Indrek Lillsoo ja Janar Mägi 9 väravat, Roman Glinkin ja Olev Eensalu lisasid 6 tabamust. Šokolaadipoiste edukaim oli Martin Noodla 12 väravaga.

Nii Kehra kui Põlva Serviti on nüüd esimese kuue mänguga kogunud kümme punkti, omavahelise mängu võit annab turniiritabelis esikoha praegu kehralastele. Chocolate Boys jääb maha kahe punktiga. Viljandil ja meistriliiga uuel meeskonnal Arukülal on kuus, Tallinna Käsipallikoolil kaks ja Tapal null punkti.

Eesti meistriliiga ja karikavõistluste tiitlikaitsja HC Kehra koosseisust lahkus pärast eelmise hooaja lõppu neli põhimängijat välisliigasse ning tänavu on koosseis noorenenud.

„Noored mehed saavad senisest rohkem mängupraktikat ning loodetavasti teevad arengus sammu edasi,“ lausus sellest hooajast HC Kehra peatreeneriks saanud Indrek Lillsoo.

Järgmise mängu peab HC Kehra kolmapäeval, 18. novembril kell 19 Kehra spordihoones SK Tapaga.

Eelmine artikkelMehele tungiti kallale
Järgmine artikkelRaasiku vallavanemaks valiti taas ANDRE SEPP