AIDI GERDE TUISK Kuusalu Rattaklubist on Eesti MV liider

823

KAIDO LAAS

Laupäeval, 14. mail sõideti Kuressaares Eesti  meistrivõistluste 3. etapp kriteeriumisõidus.
Tütarlaste N14 klassi 5×1,7 km vahefinišidega sõidu, kus punkte jagati iga ringi lõpus neljale paremale, võitis Aidi Gerde Tuisk Kuusalu Rattaklubist. Ta on MV liider ka pärast kolme etappi, medalid jagatakse nelja parema etapi punktisumma kokkuvõttes.
Estonian Cup maastikurattasõidu sarja 2. etapp toimus Vooremäel, start anti Lange motokrossirajal. 34 kilomeetri pikkuse poolmaratoni võitis Stefan Lootus Kuusalu Rattaklubist, ta sai lisaks ka M16 klassi võidukarika. M14 klassi võidukarika tõi Artur Kupp samuti Kuusallu, Rain Roos sai selles vanuses 7. koha.
Poiste M10 klassi lastesõidus võitis 2. koha karika Joonas Tristen Lootus Kuusalu Rattaklubist, Mauro Erik Saar sai 8. koha. M8 klassis võitis oma esimese karika Markus Aleksander Saar, kes lõpetas raske sõidu motokrossirajal 2. kohaga. Herlen Kajo tuli selles sõidus tubli viiendaks.