Raasiku FC Joker lõpetas teise hooaja esiliiga Bs

1098

Eesti meistrivõistluste esiliiga Bs on hooaeg lõppenud.
Raasiku FC Joker kaotas eelviimases mängus 30. oktoobril võõrsil suurelt Tartu Welcole 1:7. Avapoolajal läksid vastased 3:0 juhtima, nende edu kasvas ka teisel poolajal. Sellele aitas vahepeal kaasa ka Jokeri mängija Riido Reimani omavärav. Ainsa värava Raasiku meeskonna kasuks lõi 70. mänguminutil mängiv treener Andre Ilves. Kuus minutit enne lõppu eemaldati punase kaardiga mängust Rauno Reiman.
Hooaja viimases mängus, mis toimus pühapäeval, 6. novembril koduväljakul, läks Jokeril märksa paremini – liiga võitja FC Kuressaare vastu suudeti välja mängida 2:2 viik. 22. minutil viis Janar Pragi Raasiku 1:0 juhtima, kuid paar minutit hiljem viigistas Rauno Pruuli omavärav seisu. Teise poolaja algul aitas saarlaste omavärav Jokeri taas juhtima, kuid õige pea järgnes sellele ka viigivärav.
Raasiku FC Joker lõpetas 2. hooaja esiliiga Bs 7. kohaga. 36 mänguga koguti 52 punkti ehk võideti 14, kaotati 12 mängu, 10 mängiti viiki.
Lõppenud hooajal II liigas mänginud Kuusalu JK Rada, kes lõpetas põhja-idatsoonis 13. kohaga, langes III liigasse, kuhu uueks hooajaks tõusis IV liiga üldvõitja, Raasiku Jokeri duubelvõistkond Joker II.

Eelmine artikkelMaanteeamet rekonstrueerib Kuusalu aleviku peatänava tehasest kuni rahvamajani