PRIIT RANDES on Eesti meister kettagolfi MP40 divisjonis

38
PRIIT RANDES Eesti meistrivõistlustel eelviimase korvi juures, kui tiitlivõit oli veel lahtine. Fotod Eesti Discgolfi Liit

2.-5. augustini toimusid Pärnumaal Jõulumäe Tervisespordikeskuses Eesti meistrivõistlused kettagolfis. Neli päeva kestnud võistlustel selgitati eesti meistrid MPO, FPO ja MP40 divisjonis.

MP40 ehk üle 40aastaste meeste divisjoni meistritiitliga tuli koju Priit Randes Kuusalu vallast. Meistritiitli vormistas ta viimasel korvil ning lõpptulemuseks jäi -17, peamine konkurent Kaspar Aus seljatati ühe viskega.

Meistritiitli viis Priit Randes koju ka tänavustelt talvistelt meistrivõistlustelt.

Uku Gregor Randes

Priit Randes on kettagolfiga tegelenud seitse aastat. Koos temaga on algusest peale treeninud ka Kuusalu kooli 7. klassi minev poeg Uku Gregor Randes.

Tänavune aasta on olnud edukas ka 13aastasele Uku Gregor Randesele. 21.-23. juulil peeti Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses Eesti harrastajate meistrivõistlused kettagolfis, kus Uku Gregor Randes saavutas juunioride MJ18 divisjonis teise koha.

7.-9. juulini toimunud võistlustel Baltic Discgolf Championship 2023 saatis edu nii isa kui poega.

Kolmepäevase võistluse järel võitis Priit Randes MP40 divisjonis esikoha tulemusega -8. Uku Gregor Randes saavutas juunioride MJ18 divisjonis kolmanda koha, edestades viimasel ringil neljandal kohal olnud võistlejat nelja viskega.

Eelmine artikkelRaa­si­ku val­la kü­la­de päe­va peaau­hin­na või­tis Pi­ka­ve­re
Järgmine artikkelMõi­sa­kul­tuu­ri­päe­v tõi Ani­ja mõi­sa ka uusi külastajaid