Politseiuudised

161

17. mail kell 23.01 teatati, et Raasiku vallas Peningi külas Pargi tänaval on lõke kontrolli alt väljunud ning tuli liigub põllu suunas. Kohale saabunud päästjad kustutasid nii põllule kui elumajadele liiga lähedale tehtud lõkke kella 23.35 paiku.

17. mail varastati Kehra linnas elektritõukeratas. Kahju on 680 eurot.

19. mail kell 13.28 teatati, et Kuusalu vallas Rummu külas läks põlema veoauto haagise rattalaager. Veokijuht sõnas, et on oma tulekustuti juba tühjaks lasknud, kuid see ei olnud põlengu kustutamiseks piisav. Kohale saabunud päästjad kustutasid põlengu kella 14 paiku.

20. mail kell 21.33 teatati, et Anija vallas Vikipalu külas põleb elumaja kõrval asuv saunamaja. Päästjate saabudes põles saun lahtise leegiga. Päästemeeskond sai suuremad leegid maha kella 22.35 paiku, misjärel alustati järelkustutustöödega. Inimesed tulekahjus kannatada ei saanud. Esialgse info kohaselt sai põleng alguse sauna kütteseadmest, täpne tekkepõhjus on selgitamisel.

21. mail kell 2.21 helistas häirekeskusesse hädas inimene, kes ei saanud oma Anija vallas Kehra linnas Kooli tänaval asuvasse koju sisse, sest välisukse ette oli laotud hunnik telliseid. Päästjad tõstsid takistuse ukse eest ära, otsisid aiast üles inimese rulaatori ja aitasid ta tuppa.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelSega­koor Han­ni­jög­gi või­tis rah­vus­va­he­li­sel koo­ri­kon­kur­sil hõ­be­dip­lo­mi
Järgmine artikkelTuu­ma­jaa­ma ra­ja­mi­se ruu­mi- a­na­lüü­si tu­le­mu­ste tutvustus Loksal