Politseiuudised

99

20. septembril kella 17.15 paiku teatati häirekeskusele, et 65aastane mees ja 62aastane naine olid Kuusalu vallas koos jõhvikale läinud, kuid ühel hetkel kaotas mees naise silmist. Mõlemal oli kaasa mobiiltelefon, kuid naise oma oli jäänud autosse. Kuna päevad jäävad järjest lühemaks, kaasati otsingutele suured ressursid, et proovida naine enne pimeduse saabumist leida. Otsingutest võtsid osa mitmed patrullid, koer ja droon. Veidi enne kella 20 liitus otsingutega PPA kopter, kes öövaatlusseadet kasutades leidis naise paarikümne minutiga. Kuna ligipääs naise asukohale oli piiratud ja kopteriga polnud võimalik lähedale maanduda, vintsiti naine kopteri peale ja viidi tervisekontrolliks haiglasse.
24. septembril kell 19.59 sai häirekeskus teate järelevalveta lõkkest Raasiku vallas Mallavere külas. Päästjad tuvastasid, et lõkkes põletati kaableid ning kustutasid tule kella 20.35 paiku. Seejärel ilmus välja ka lõkkemeister, kellele selgitati, mida ta valesti oli teinud.

24. septembril kell 23.32 said päästjad väljakutse Anija valda Lehtmetsa külasse, kus põles kahekordne mahajäetud hoone. Päästjate saabudes oli hoone lausleekides. Põleng kustutati kella 00.45 paiku. Tulekahjus keegi viga ei saanud. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelPostkontorite sulgemine
Järgmine artikkelSügis toob pos­ti­tee­nus­tes muu­da­tu­si Kuu­sa­lu val­las